FX 4300 işlemciye alınacak en iyi ekran kartı nedir?

Erenfb1907

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhabalar siteye yeni üye oldum ve gayet faydalı ve yardım alabileceğim bi yer olduğu şimdiden teşekkürler. Benim elimde FX 4300 işlemci ve GTX 750 Ti ekran kartım var 1 senedir kullanıyorum ve memnunum. Benim sormak istediğim bu işlemciye ilerde alabileceğim en iyi ekran kartı nedir ? GTX 960 ya da GTX 950 işimi görür mü ilerde darboğaz olmadan ? Lütfen işlemci değiştir demeyin çünkü anakartımın desteklediği en iyi işlemci bu, bir de 6300'ü destekliyor o kadar. Ekran kartı konusunda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

O ekran kartını şu an kullanıyorsun.

Am3+ soket değil mi ya o işlemci? 8xxx serileride desteklemesi lazım. Neyse o işlemciye daha üst ekran kartı olmaz. 950 ile 750ti arasında alacağın FPS 5'i geçmez. 960'ında fazla geleceğini düşünüyorum açıkası. Anakart ve işlemci yenileme vaktiniz gelmiş.

Cevaplarınız için teşekkür ederim işlemcimi Fx 6300 ile değiştirdim ve oyun performansı dahada arttı.Bu sistem beni en az iki sene idare eder demi ? Anakartımda Asus M5a78l-m lx3 bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı