FX 6300 4.1 GHZ’de bekleyeceğim en iyi ekran kartı nedir?

emreji61

Hectopat
Arkadaşlar elimde şu anda R7 370 2G ekran kartı var, PUBG’de düşük ayarlarda 60-90 arası FPS alıyorum fakat akıcılık elde edemiyorum. Sorum başlıkta belirttiğim gibi 4.1 GHZ’de kullandığım FX6300 işlemcimin besleyeceği en güçlü ekran kartı nedir ?

GTX 950 960 970 kadar zorlar ama iyi bir soğutma lazım o işlemciye yük altında tost makinesi gibi oluyor sucuk pişirirsin üzerinde.

R7 370 tatmin etmediyse bu işlemcinin destekleyeceği en iyi kartta çok fazla tatmin etmeyecektir.
GTX 950 960 970 kadar zorlar ama iyi bir soğutma lazım o işlemciye yük altında tost makinesi gibi oluyor sucuk pişirirsin üzerinde.
R7 370 tatmin etmediyse GTX 950'de tatmin etmez diye düşünüyorum.

Uzun zaman oldu oyun oynamıyorum. Bende fx 9590 var, 5.2-5.3 ghz stabil çalışıyor, kışın odanın radyatör peteğini kapatıyorum.😁 Soracağım güncel oyunlardaki durumu bilmediğimden hangi kartlarla darboğaz olmadan kullanırım bu işlemciyi?

Arkadaşlar elimde şu anda R7 370 2G ekran kartı var, PUBG’de düşük ayarlarda 60-90 arası FPS alıyorum fakat akıcılık elde edemiyorum. Sorum başlıkta belirttiğim gibi 4.1 GHZ’de kullandığım FX6300 işlemcimin besleyeceği en güçlü ekran kartı nedir ?
Rx480 ya da Rx580 alabilirsin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı