FX 4300 ve GTX 750 Sistem Toplama

Son düzenleyen: Moderatör:
Görkem yanlız o kasada kablo saklama yok galiba.
Evet hocam kablo saklama yok ama fiyatı çok iyi şuan 198 TL vatanda.Ben kasamı toplarken para lastikleri ile kabloları toplamıştım :D

İşlemci çok mu kötü :D Pek anlamıyorum o yüzden işlemci ve anakarttan kısıp ekran kartına aktardım 100 150 tl civarı. İşlemci ve anakart uyumlu değil mi?

Hocam kasam iyi değil mi?Ayrıca vatandan değil hepsiden yaptım alışverişi.

Bir sözümde technopata daha bisimillah demeden adam banlanır mı :mad:
Hocam kasanız iyi,sadece vatandan alırsanız tavsiye ettiğim kasayı almazı tavsiye ederim.Emirhan'ın önerdiği sistemi almanızı sizin yararınıza olur.Zira 4300'den uzak durun,eğer illaki amd diyorsanız 6300 öneririm.

Kargo yola çıktı artık gelsin olmazsa ekran kartını iade eder bunu alırım.
Hocam sistem gelince resimleri atın gözüm günlüm açılsın,ne zamandır pc toplamıyorum :D

Evet hocam kablo saklama yok ama fiyatı çok iyi şuan 198 TL vatanda.Ben kasamı toplarken para lastikleri ile kabloları toplamıştım :D

Hocam kasanız iyi,sadece vatandan alırsanız tavsiye ettiğim kasayı almazı tavsiye ederim.Emirhan'ın önerdiği sistemi almanızı sizin yararınıza olur.Zira 4300'den uzak durun,eğer illaki amd diyorsanız 6300 öneririm.

Hocam sistem gelince resimleri atın gözüm günlüm açılsın,ne zamandır pc toplamıyorum :D
Gelince atarım fotoları. Technopat sürekli banlayıp duruyor nedir bu anlamadım gitti insan önce bi uyarır.
4300'den memnum kalmaz mıyım?

Hocam ceza almanızın nedeni Technopat Sosyal'in kalitesinden gelen kuralları olmasıdır. Kuralları okumanızı öneririm. Ayrıca foruma ilk katıldığımda 4 kez ceza aldım :D. Neyse sorunuza cevap vereyim; Tabii ki memnun kalırsınız , fakat bir 6300 kadar değil. 6300'ün üstünlüğü sadece render işlemlerinde yani render yapamayacaksanız oyunlarda zaten yaklaşık olarak aynı performansı veriyor. Oyunlar işlemcinin sadece 4 çekirdeğini kullanıyorlar. 4300 ile 6300 arasındaki 30TL farkın bütçenize zarar vermeyeceğini düşündüğüm için 6300'ü önermiştim. Yoksa 4300'ü gtx 770 ile kullanan var ve tam performans alıyorlar. İçiniz rahat olsun. Sistemi hiç kuşku olmadan, acaba onu mu alsaydım demeden monte edin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı