FX 4350 GTX 750 Valorant ve CS:GO'da FPS düşüşü

zaman852

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim sistemimde FX4350, GTX750 6 GB RAM bulunmaktadır. 3 haftadır hiçbir sıkıntı olmadan Valorant'ı 120FPS sabit CS:GO'yu 200'ün altına düşmeden oynabiliyordum. Ama son 3 gündür Valorant'ta skill atılırken 45 FPS düşmesi ve CS:GO'da da 90 FPS'lere düşüyor. Bilgisayara format attım sürücüler güncel ama neden drop var anlamadım yardım olur musunuz?

Sistemin eski, sorunun termal olabilir ya da güç kaynağın ömrünü doldurmuş olabilir yani birçok şey olabilir. Bunlar ilk aklıma gelenler, sen önce sistemin sıcaklıklarının kontrol et.

Sistemin eski, sorunun termal olabilir ya da güç kaynağın ömrünü doldurmuş olabilir yani birçok şey olabilir. Bunlar ilk aklıma gelenler, sen önce sistemin sıcaklıklarının kontrol et.
Sistemin bütün parçaları yeni termal macun 1.5 ay önce sürdüm işlemci 1.5 ay önce aldım gpu 3 hafta önce aldım psu 3 hafta önce aldım

Ram yetersiz , işlemci düşük. Isınma sorunu olabilir
Isınma sorunu yok afterburner ile kontrol ediyorum ram siparişi verdim 12gb olcak toplamda anlamadığım şey neden 3 hafta birşey yokken 3 gündür böyle

Geri
Yukarı