FX 6100 350 WATT Psu Yeter mi?

Daha fazla  
İşlemci:AMD FX 6100
Anakart:
Asus M5A78L-M LX3 Amd 760G 1866MHz DDR3 Soket AM3+ mATX
Ram:
Kingston HyperX Fury Blue 8GB 1600MHz DDR3 Ram
Bu Sisteme 350 Watt güç kaynağı yeter'mi?
Şimdiden çok teşekkürler

Son düzenleme:
O işlemcinin TDP değeri 95W diye hatırlıyorum. Bu işlemciye göre ekran kartının da üst seviye olmadığını düşünüyorum. 12v kanalından kaç A güç verdiğini ve marka ile modelini yazarsan daha net bilgi alabilirsin.

Ekran kartınız nedir?
Ayrıca güç kaynağınızın tam marka ve modelini de yazın.
Ekran Kartım:AMD R7 240 2gb DDR 3 128 bit
Güç kaynağı:
FRISBY FR-PW35C12 350W 120MM FAN GÜÇ KAYNAĞI

O işlemcinin TDP değeri 95W diye hatırlıyorum. Bu işlemciye göre ekran kartının da üst seviye olmadığını düşünüyorum. 12v kanalından kaç A güç verdiğini ve marka ile modelini yazarsan daha net bilgi alabilirsin.

Ekran Kartım:AMD R7 240 2gb DDR 3 128 bit
Güç kaynağı:
FRISBY FR-PW35C12 350W 120MM FAN GÜÇ KAYNAĞI
TeŞekkürler

Güç kaynağınız pek güvenilir bir kaynak değildir. Ama seni kısa süre idare eder. İlk fırsatta değiştirmeni öneririm. Yoksa diğer parçaların zarar görebilir en ufak bir sorunda ve sana bir PSU'dan daha pahalıya malolur.

Güç kaynağınız pek güvenilir bir kaynak değildir. Ama seni kısa süre idare eder. İlk fırsatta değiştirmeni öneririm. Yoksa diğer parçaların zarar görebilir en ufak bir sorunda ve sana bir PSU'dan daha pahalıya malolur.
Uyarınızı dikkate alacağım teşekkürler.

Ayrıca size bir sorum olacak şu anakartla ;ASUS P5qpl-am DDR 2 anakart
Yukarı da attığım anakart aynı boyutdamı???
Teşekkürler...:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı