FX-6100 ve HD 6870 sisteme 550 Watt PSU yeter mi?

Orta üst seviye diye bir laf duymadım ondan öyle dedim... Orta üst seviyi ben zannettim, orta seviyeden daha üst seviye. Yani orta seviyedeki kartlardan bile performanslı. Asıl anlamı ne?

Kendi serisinde tabiki HD 6870 iyidir 4 sıradadır. Fakat bütün kartları ortaya koymak lazım asıl değerlendirme yaparken. Kendi ailesinde değerlenidirirsek 3800 serisi bile üst seviye kartlardır. ;)

Kesinlikle katılıyorum mevsres çok saçmaladın :D HD 6850 ye giriş seviyesi bir art dedin tebrik edip başarılarının devamını diliyorum .

FX 5200 hangi seviyede bir kart ? Giriş seviyesi demiyeceksi herhalde.

HD 6850 tam tersine üsrt seviye bir kart sayılır. 1-2-3 giriş 4-5-6 orta 7-8-9 ise üst seviyeye girer.

Hadi öyle olsun. Ben piyasadakı bütün kartları hesaba katarsak bazılarının yanında giriş seviyesidir demek istiyorum. Neyse. :D

Fakat düşünüyorumda belkide bazılarınız haklı sonradan hesapladım. 6950 üst seviyedir, HD 6870 de bir altı nasıl giriş seviyesi olsun. Mesela HD 7970'e biz üst seviye diyoruz, HD 7950'de onun bir altı HD 7950'ye alt seviye diyormuyuz demiyoruz. ;)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı