FX-6100 ve GTX 1050 Ti darboğaz yapar mı?

ayberkeren

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;

R7 260X bir ekran kartına sahibim. Ben PUBG'de daha iyi performans alabilmek için GTX 1050 Ti satın almaya karar verdim. İşlemci ile ekran kartı arasında herhangi bir uyuşmazlık veya darboğaz yaşar mıyım?

Ayrıca işlemcim overlocklu 4.0 Ghz'de çalışıyor ben tahminen, PUBG'de kaç FPS alabilirim. Videoları izledim 70-90 alıyorlar ancak herhangi bir doğruluğu var mı emin olamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlikle alma dediğin sistemi 3 gün önce kurdum kesinlikle darboğaz yapıyor csgoda 100 fps bile alamıyorum anakartım eski anakart ve işlemciyi değiştirmek zorunda kalırsın

GHz yüksek olabilir. Bu gözünüzü yanıltmasın. Tekli çekirdek performansı kötü olduğu için, çok ciddi bir darboğaza maruz kalırsınız. Bu Ekran kartı en azindan, G4560-X4 950 işlemci ile 1080P Çözünürlükte kullanılabilir. Daha düşük çözünürlük değerlerinde hatta 1080P değerinde bile az olsada darboğaz yapar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı