FX 6100 ve GTX 1060 3GB oyun performansı

MuhammetEmin

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar. Ben bir sistem toplamaya karar verdim ve toplamaya başlamış bulunmaktayım. Öncelikle kendime bir ekran kartı aldım MSI GTX 1060 3GB 192 bit GDDR5 bir ekran kartı. Sonra MSI Gaming 7 AM3+ bir anakart aldım sonra 212 Evo işlemci soğutucusu aldım. ( bu arada işlemcim AMD FX 6100 six core ) Sonra Kingston 16 GB HyperX Fury Black DDR3 2400 MHz RAM aldım. Sistemimde zaten SSD falan vardı bunları bir araya getirdim ama hala çalıştırmadım, sizce ne gibi bir performans alırım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun yaşamayacak kadar alacağınız muhtemel. Herhnagi bir performans sorunu ile karşılaşırsanız yine buradan yazabilirsiniz yardımcı oluruz.

Yorumlarınızı tek tek okudum arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler. Sonrasında bilgisayara güç verdim gayet sağlıklı bir şekilde açıldı sistem, güncelleme vs. yaptım oyun testleri yaptım bi dar boğaz söz konusu olmadı. Oyunların videolarını yükleyeceğim, tekrar teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı