FX 6100 ve GTX 750 Ti sistem yükseltme

• Konuyu başlatan fLux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 2B
@fLux bence gayet makul olur acaba İstanbul'da mısın eğer buradaysan benim önerdiğimi değilsen arkadaşın dediğine de bir göz atmanı öneririm. Tabi PC'yi incele beğenmezsen bir yamuk fark edersen hiç bulaşma ve denemeden almaman gerektiğini düşünüyorum

5000 TL'ye kadar çıkabiliyorsan @Pantheon 'un sistemi satılık. Güvenilir bir insandır kendisi forumda tanımayan yoktur herhalde. Fiyatını 4800 TL diye belirlemişti. Güvenle alabilirsiniz sistemini düşünürseniz.

@fLux bence gayet makul olur acaba İstanbul'da mısın eğer buradaysan benim önerdiğimi değilsen arkadaşın dediğine de bir göz atmanı öneririm. Tabi PC'yi incele beğenmezsen bir yamuk fark edersen hiç bulaşma ve denemeden almaman gerektiğini düşünüyorum
İstanbuldayım o önerdiğine bakacağım..
5000 TL'ye kadar çıkabiliyorsan @Pantheon 'un sistemi satılık. Güvenilir bir insandır kendisi forumda tanımayan yoktur herhalde. Fiyatını 4800 TL diye belirlemişti. Güvenle alabilirsiniz sistemini düşünürseniz.
evga gtx 1070 i fazla önermediler bana nedense gereksiz ısınma yapıyormuş bilmiyorum güvenemiyorum :S sistemi güzel ama kullanıcı yorumlarına bakmak lazım
Teklif yapıcam bakalım ne diyecek

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı