FX 6100 ve RX 570 darboğaz sorununa öneri

ErenUsta

Centipat
Herkese merhaba, elimde FX 6100 işlemci ve RX570 ekran kartı var. Darboğaz oluyor evet ama ben bu sorundan kurtulmak istiyorum. CS:GO'da anlık takılmalar, FPS düşmeleri mevcut. LOL'de de aynı. Ben bu sorunlardan nasıl kurtulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama çelişiyorsunuz şimdi yine aynı şeyi soracağım FPS 200 yazıyor da mı oyun yavaş, yoksa FPS gerçekten 30-20 mi?

Başlatma seçeneklerine şu kodları ekleyin:
-nojoy -novid -high +mat_queue_mode -2 -freq 100 -refresh 100

Ama çelişiyorsunuz şimdi yine aynı şeyi soracağım FPS 200 yazıyor da mı oyun yavaş, yoksa FPS gerçekten 30-20 mi?

Başlatma seçeneklerine şu kodları ekleyin:
-nojoy -novid -high +mat_queue_mode -2 -freq 100 -refresh 100
ayarlar en yüksekte 1024 çözünürlükte 20 30 ama en düşük ayarlarda 150-200 arası ama 30 gibi oynuyor takılıyor mu desem çok rahaatsız edici akıcı değil

Bir de şu şekilde deneyelim.

• DDU ile elinizdeki ekran kartı sürücüsünü tamamen kaldırın.
  • AMD birkaç saat önce yeni bir sürücü getirdi. Attığım linkten (işletim sisteminin Windows 10 olduğunu varsayıyorum) "Adrenalin 2020 Edition 19.12.2" sürücüsünü indirip temiz kurulum yapın.
  • Eğer ki Windows 10 kullanmıyorsanız kullandığınız işletim sistemine ait en güncel sürücüyü indirip temiz kurulum yapın.
Link:

Bir de şu şekilde deneyelim.

• DDU ile elinizdeki ekran kartı sürücüsünü tamamen kaldırın.
  • AMD birkaç saat önce yeni bir sürücü getirdi. Attığım linkten (işletim sisteminin Windows 10 olduğunu varsayıyorum) "Adrenalin 2020 Edition 19.12.2" sürücüsünü indirip temiz kurulum yapın.
  • Eğer ki Windows 10 kullanmıyorsanız kullandığınız işletim sistemine ait en güncel sürücüyü indirip temiz kurulum yapın.
Link:
tamam deniyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı