Fx 6300 - fx 6350

Mehmet Sinan

Hectopat
Merhaba arkadaslar,
Bu islemcilerden birini almak istiyorum fakat karar veremedim yardimci olmanizi istiyorum.
6350 3.9 Mhz 125 watt fiyati : 121 Euro
6300 3.5 Mhz 95 watt fiyati : 99 Euro

6350 daha iyi bir işlemci bütçeniz yetiyorsa alabilirsiniz. Fakat mağzalarda bulabilirmisiniz bilmiyorum. Vatan'dan hafta sonu indirimi ile 6300'ü uygun bir fiyata almak daha mantıklı gibi. Sonuçta aralarında büyük performans farkları yok.

Yurtdisinda yasiyorum, islemciler magazalarda var ama söyle düsündüm overclockla falan ugrasmadan 3.9 mhz de kullanirim diye 6350 den yana agir basiyor fakat daha tecrübeli olan arkadaslarinda fikrini almak icin actim konuyu .Cevabin icin tesekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurtdisinda yasiyorum, islemcilerin ikisinide suan magazalarda var ama söyle düsündüm overclockla falan ugrasmadan 3.9 mhz de kullanirim diye 6350 den yana agir basiyor fakat daha tecrübeli olan arkadaslarinda fikrini almak icin actim konuyu .Cevabin icin tesekkürler

Söylediğim gibi alabilmende sıkıntı yoksa 6350'yi tercih etmelisin tabiki.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı