X4 860K vs FX 6300 vs FX 6350

8300 nasıl i3 6100'den daha iyi olabilir ki? Grafikleri Low ayarlara alırsan anca öyle olur. Ayrıca o herifin videolarına pek güvenmiyorum.
Çoklu çekirdek performansının yüksek olması gayet doğal aslında. 8 çekirdek var ama tek çekirdek performansıyla önde olduğu için i3 6100 kafa kafaya geliyor neredeyse. Daha iyi değil tabi ki.

Codegen Ses ve Görüntü Kabloları
Ben VGA bağlantılı monitör alacağım. Mesela bu kabloyu alırsam performansta bir sıkıntı yaşar mıyım ?

Bir de bir sorum olacak. Monitör VGA ve DVİ destekli. Ama herhangi bir bağlantı kablosu yok. (Güç kablosu hariç.) Ben bir sitede aynı marka DVİ-DVİ ve DVİ-VGA kablo gördüm fiyatları aynı. Fiyatları da 40 TL. İkisinde de aynı performansı alır mıyım ?
Alırsın farketmez.

Bekleyebilirsen AMD Zen'i beklemeni öneririm AMD uygun fiyatlı DDR4 sistemlere sahip olabiliceğiz, bekleyemem dersende 860K ve ya 880K almanı öneririm bu iki CPU senin ekran kartın için yeterli olucaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı