FX 6300 İçin MSI 970A Gaming Nasıldır ?

İlla "Gaming" takısı istiyorsan alınabilir fakat ürünün fiyatı çok yüksek.

1- Overclock ile işin olsa bile 4.2GHz bana yetiyor dersen almana gerek yok.
2- "Ben oyuncuyum, Killer Ethernet gibi şeylerden yararlanmak istiyorum." dersen alabilirsin.

Bu söylediklerimden sonra sana en uygun model Gigabyte 970A-DS3P veya MSI 970A-G43 olur.

kartı kısasüre kullanıp iade eden biri olarak yanında gelen yazılımlar güzel ses çipi baya baya sağlam overclock yeteneği iyi.Ancak malzeme kalitesi gerçekten çok kötü.Hayatımda ilk defa ekran kartını sökerken pcı-e slotunu elime aldığım anakart ile karşılaştım.Normalde o slota kerpeten ile girsen çıkartamazsın.Garantiye gönderdim iade alında herşeye rağmen MSI istedim ürünün stokra olmadığını olan yerlerde büyük olasılık"teşhir ürünü"olduğunu belirtti yani alacaksanız buna dikakt edin.Amd işlemci kullanacaksanız anakart en büyük sorun seçenek kısıtlı şuan kullandıgım UD3P den de memnun değilim
bu kartı kullanan arkadaşlar ps/2 slotunu kullanmamaya özen göstersinler.Bazen sapıtıp 4 kısa bipden sonra açılır veya UEFI ekranına girmez

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı