FX 6300 için sıvı soğutma

Brexit

Kilopat
Şuanki işlemcime soğutucum yetiyor. Hyper 212X kullanıyordum. Şimdiki işlemci ve ilerisi için bir likit soğutucu istiyorum. Çift fanlı olursa daha iyi olur. Fiyat/Performans ürünü olmalı.

Yardım ederseniz sevinirim.

Elindeki soğutucu oldukça iyi, hız aşırtma yaptığını tahmin ediyorum. Frekans/voltaj bilgisi verir misin? Diğer bileşenler nedir? En önemlisi, bütçen nedir?

Bütçe 400 geçmemeli ekran kartı RX 480 ilginç ki darboğaz yapmıyor. Anakart MSI 970A G43 RAM 8GB 1600MHz Hyperx. Ana özellikler bu şekilde.

Önerilerinizi bekliyorum.

www.hepsiburada.com/deep-cool-maelstrom-120t-sivi-bazli-islemci-sogutucusu-soket-intel-ve-amd-p-BD803837?magaza=Korepazarı&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&source=mobil&v=1.89.6
Sizce bu nasıl?

www.hepsiburada.com/deep-cool-maelstrom-240t-sivi-bazli-islemci-sogutucusu-soket-intel-ve-amd-p-BD803836?magaza=Korepazarı&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&source=mobil&v=1.24.1
Bir de bu var.

Sizce nanokatalog güvenilir mi? Çünkü orada Cooler Master Seidon 240V 290 TL çok ucuz.

Diğer yerlerde en ucuz 470 TL çünkü.

Yardımlarınızı bekliyorum.

DARK Aqua Force W120 Çift Fanlı 120mm Sıvı Soğutma - BizdeHesapli.Com
Buna bakabilirmisiniz?

Bütçe 400 geçmemeli ekran kartı RX 480 ilginç ki darboğaz yapmıyor. Anakart MSI 970A G43 RAM 8GB 1600MHz Hyperx. Ana özellikler bu şekilde.

Önerilerinizi bekliyorum.

www.hepsiburada.com/deep-cool-maelstrom-120t-sivi-bazli-islemci-sogutucusu-soket-intel-ve-amd-p-BD803837?magaza=Korepazarı&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&source=mobil&v=1.89.6
Sizce bu nasıl?

www.hepsiburada.com/deep-cool-maelstrom-240t-sivi-bazli-islemci-sogutucusu-soket-intel-ve-amd-p-BD803836?magaza=Korepazarı&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&source=mobil&v=1.24.1
Bir de bu var.

Sizce nanokatalog güvenilir mi? Çünkü orada Cooler Master Seidon 240V 290 TL çok ucuz.

Diğer yerlerde en ucuz 470 TL çünkü.

Yardımlarınızı bekliyorum.

DARK Aqua Force W120 Çift Fanlı 120mm Sıvı Soğutma - BizdeHesapli.Com
Buna bakabilirmisiniz?
RX 480, FX 6300'e mi darboğaz yapmıyor? Ben mi yanlış anladım?

İşlemciyi ileride zaten değiştireceğim zaten. Evet şuana kadar GPU kullanımı hep %100 oldu. İşlemciyi şimdi değiştirmememin nedeni pek kullanmadığımdan.

Dark Force W120 alacağım büyük bir ihtimalle.

Sizce nanokatalog. com güvenilir mi?

Pek kullanmadığınız sisteme o yatırımı yapmak mantıklı görünmüyor. Mevcut soğutucunuz yeterli. İleride işlemciyi değiştirince 212 yetmezse yenisini düşünün bence.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı