FX 6300 Sistem Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeş sistemi vatandan topluyorum alıcağım monitör en fazla 225 TL olabilir vatandada öyle bir monitör göremedim eğer önericekseniz vatandan önerim lütfen.
Vatan'da şuan yok.Benim önerdiğim monitör 233 TL 8 Tl'nin lafını ediyorsanız siz bilirsiniz.Oyun için alıyorsan sana önerim kesinlikle 2 ms olmalıdır. Sırf vatandan toplayacaksın diye bir şart olmamalı.

Vatan'da şuan yok.Benim önerdiğim monitör 233 TL 8 Tl'nin lafını ediyorsanız siz bilirsiniz.Oyun için alıyorsan sana önerim kesinlikle 2 ms olmalıdır.Sırf vatandan toplayacaksın diye bir şart olmamalı.
Tabikide kardeş ama sistemi ben monte etmeyeceğim vatan bilgisayar kendisi monte edicek birde indirim konusu var monitör dağil hepsini vatandan alırsam daha iyi bir indirim yakalarım gibi geliyor birde dükkanda pazarlık faslı var o yüzden toplu bir firmadan alırsam ben kar etmiş oluyorum.

Fearon sen kendi sistemini al.

Tabikide kardeş ama sistemi ben monte etmeyeceğim vatan bilgisayar kendisi monte edicek birde indirim konusu var monitör dağil hepsini vatandan alırsam daha iyi bir indirim yakalarım gibi geliyor birde dükkanda pazarlık faslı var o yüzden toplu bir firmadan alırsam ben kar etmiş oluyorum.
Karar senin ben öneride bulundum.Eğer kendin toplayabilirsen kendin yap.Çünkü vatanda yanlış montaj yapılabiliyor.Ayrıca yanında durmanı öneririm montaj yapılırken.Kutusu kutusuna al parçalar monte edilse bile.İçinde ki hiçbir şeyi bırakma orda.

Aslında monitörü farklı yerden alabilirsiniz. Marka kalitesi olarak bir şey söyleyemem ama özellik bakımından daha iyi gibi. Monitörü kendin bağlayabilirsin kolay bir şey.

Açamaz diye bir şey yok bütün oyunları ultra açar fakat fps düşüşleri olur misal GTA 6 çıkarsa :mad:.
Ondan bahsediyorum. Açsada oyundan bir tat almaz.

- - - Güncellendi - - -

Aslında monitörü farklı yerden alabilirsiniz. Marka kalitesi olarak bir şey söyleyemem ama özellik bakımından daha iyi gibi. Monitörü kendin bağlayabilirsin kolay bir şey.
Bende katılıyorum arkadaşa.

Ondan bahsediyorum.Açsada oyundan bir tat almaz.

- - - Güncellendi - - -

Bende katılıyorum arkadaşa.
Sistemi zaten çok kullanmayacağım kardeş şu anki oyunları ultrada kasmadan akıcı şekilde oynatabilen bir sistem bu GTA 6 kimbilir nezaman çıkar gta 6 çıkarsada mediuma indirip akıcı şekilde oynarız kardeşim zaten bu sistemi aldıktan 1-2 yıl sonra sistemi yenileyeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı