Fx 6300 ve GTX 760 tabanlı sistem toplama

fabyanenst

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Normalde 2000TL düzeyinde monitörsüz aynı bilgisayarı topluyorlar bu yüzden ben niye 800-900TL fazla veriyorum gibi aklıma sorular takılıyor. Benim monitörde eklemem gerekiyor. Ancak eklesemde 400-500TL artıyor. Banada fazla para vermek biraz gücüme gidiyor aynı şeyleri almak. Düşündüğüm bileşenler;
* Gtx 760 Ekran Kartı
* Amd Fx 6300 İşlemci
*M5A97 Anakart
*Gskill Ripjaws 2x4 GB 1866Mhz Ram
Normalde bu sistem monitorsuz 1900-2000 alanlar var ben daha iyi bir şeyler yapabilir miyim? O zaman bana daha güzel bir sistem dizebilen olursa çok sevinirim. İşlemci amd-intel farketmez soğutucu olarak hyper 212 aldığımdan berki fiyat artışı oluyordur. Bana bu fiyata en iyi sistemi düşünerek toplayabilirseniz sevinirim.
Not: (Monitör Dahil)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir adet 4gb ram daha alın güzel olur. :)
3.png
www.vatanbilgisayar.com: Gskill 4Gb Value Ddr3 1333Mhz Cl9 Pc3 Tek Modül Ram - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün birisine toplamıştım. Bak istersen. Monitör seçersin birde. İstersen anakartı gigabyte h97-d3h yapabilirsin. ilerde 5. nesil intel işlemcilere desteği var. (sata ekspress,dual bios m2 sata gibi şeyler.)

Adsız.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı