FX 6300 ve RX 580 darboğaz

FX 6300 serin çalışan bir işlemci. İsterseniz kendi işlemcimle test yapıp yarın paylaşayım?

Fırın olsan FX serisi varsa sonradan çıkan 9590 veya 9370 gibi modeller...

FX serisinin zaten sıcaklık problemi 8350 ve sonrasında baş gösteriyor, demek istediğim OC için yeterli olmadığı.
Stok fan ile mümkün olabilirimi, hocam 3 fanlı sıvı soğutmayla yaptım.

İşte bende stokla yapılmaz diyorum. 6.2 gördüyseniz CPU-Z ssini alıp Reddit'te konu açın, bazı arkadaşlar bu konuda deli derecesinde ilgileniyorlar, yardımcı olursunuz.

FX serisinin zaten sıcaklık problemi 8350 ve sonrasında baş gösteriyor, demek istediğim OC için yeterli olmadığı.

FX serisi overclock konusunda sınırsız bir yapıdadır sen 8 GHz yaparsın ama bir stock i3 9400F bile etmez ama overclock konusunda GHz'ler çok iyi.

İşte bende stokla yapılmaz diyorum. 6.2 gördüyseniz CPU-Z ssini alıp Reddit'te konu açın, bazı arkadaşlar bu konuda deli derecesinde ilgileniyorlar, yardımcı olursunuz.

Ben kendi çapımda yapıyorum zaten 2 ay sonra 5600X gelecek onla devam edeceğim.

FX serisi overclock konusunda sınırsız bir yapıdadır sen 8 GHz yaparsın ama bir stock i3 9400F bile etmez ama overclock konusunda GHz'ler çok iyi.

Ben kendi çapımda yapıyorum zaten 2 ay sonra 5600X gelecek onla devam edeceğim.

i3 9400F'i karıştırdınız galiba, i5 9400F hocam :D

5600X'i aman yakmayın hocam, 1.5V'tan sonrası tehlikeli biliyorsunuz zaten. Ben olsam stok halde kullanırdım. Hayırlı olsun bu arada 5600X.

i3 9400F'i karıştırdınız galiba, i5 9400F hocam :D

5600X'i aman yakmayın hocam, 1.5V'tan sonrası tehlikeli biliyorsunuz zaten. Ben olsam stok halde kullanırdım. Hayırlı olsun bu arada 5600X.
RX 6800 XT alacağım birde çok güzel uyacak o işlemci yeterli zaten bana, Yetersiz gelirse overclock yaparız : )

Yeni konular

Geri
Yukarı