FX 6350, R7 265 tabanlı sistem

Olmamış o sistem. Hatta kasada güç kaynağı dahi yok. 1700TL bütçeye yapılabilecek en kötü bir düzen olmuş. Önerdiğim sistemi alınız. Ayrıca ses kartına hiç ama hiç gerek yok.

JaroxJamaica Ses kartı konusunda hep tümleşik anakarttan kulanırdım bir kerede harici olsun dedim :D
Oğulcan Erişti ekran kartı konusunda baya uçmuşuz ben ekran kartını 400-600 tl arası alcaktım ve kalan parayla ssd alırdım. Güç kaynağı olarak 700w +80 sertfikalı ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oğulcanın önerdiği sistemi almak senin için en mantıklısı olacaktır. Bence değişik fanteziler arayıp şansını fazla zorlama. :D Sonra servisten çıkamazsın bak söyleyeyim ben. :D

Ekran kartından kısıp ne alacaktın ki? Ekran kartına 400-600TL ayırdım ne demek ya? Sen bize 2000TL dediysen biz sana 2000TL'ye en iyi sistemi toplayacağız. SSD alınamayacak bir bileşen değil, ileride alırsın takarsın bilgisayarına. Şu ekran kartı kısma olayından hiç hoşlanmam, belirteyim. Önerdiğim sistemi al, rahat et.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı