FX 6350 ve M5A97 LE R2.0 Sistem Toplama

2 ay sonunda onurlu ve gururlu mücadelemle parayı topladım! şimdi tekrar uğraşmadan 2 gün içinde almak istiyorum, sadece işlemci ısınıyor sanırım onada bir işlemci soğutucusu yetmez mi acaba?

2 ay sonunda onurlu ve gururlu mücadelemle parayı topladım! şimdi tekrar uğraşmadan 2 gün içinde almak istiyorum, sadece işlemci ısınıyor sanırım onada bir işlemci soğutucusu yetmez mi acaba?
Evet yeterli olur. 50 60 liralık bir soğutucu yeterli gelir diye düşünüyorum. Cooler Master Blizzard T2 Mini İntel Lga 775/1155/1156 & Amd Am2/Am3/Am3+/Fm1 - Vatan Bilgisayar Biraz daha para verebilirim diyorsan Cooler Master Hyper Tx3 Evo Lga775/1155/1156/1366 & Am2/Am2+Am3/Am3+/Fm1 İşlemçi Soğutucu - Vatan Bilgisayar gayet yeterli olur. Birde soğutucuların yorumlarına bakabilirsin memnun kalmışlar :)

işte beklediğim cevap buydu, 79 liralık olanı alıyorum ve son olarak elimde bu kalıyor; Screenshot by Lightshot yardımın için çok çok teşekkürler
Sistem güzel ancak i3 4150 ve h81m anakart yapıp ekran kartını yükseltebilirsin. Gerçekten seni tatmin edicektir. Tabiki senin kararın bu sistemde güzel. Ekran kartı gtx 750 ti ile eşittir.

sorduğum soru şu "bu sistem beni 9 ay boyunca götürür mü?" eğer götürürse zaten otelde 2 yıllık sürem dolmuş olucak 3 katı daha fazla maaş alıcam, o zaman 3000den aşşağı pc toplamam zaten

O sistem seni 9 ay götürse bile, vereceğin parayı haketmez. Önerdiğim sistemi alıp, ileride upgrade yaparak daha da geliştirirsin. ;)

Bkz: İşlemci soğutucu, 4GB RAM.

Geri
Yukarı