FX-7600p laptop Valorant'ta FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10
Moderatörlere zerre kadar saygın olsa "Konu başlığı nasılsa düzenlenmeyecek bari rezil olmayalım" diye bir başlık açmazdın.

Sonuç olarak moderatörleri harekete geçirdi mi? Geçirdi yeterli.
Modların 80 kişiye grev yapmasından daha mantıklı iyi günler.

Ya sen nasıl bir kafasin ya? Gercekten bunu diyebildiysen git! Bir daha geri gelme! Technopat Sosyal sizin gibilere fazla bile!

Neymis efendim "daha mantikliymis" 1 yil ban yemesem cok agir kufurler ederim. Ama etmeyecegim. Sen ve sizin gibiler bu foruma layik degil.

Edebilirsiniz sorun değil sosyal medyadan edilen küfürleri fazla takmıyorum ayrıca sonuçta modların arasında çok problemli olanlarda var onlar açısından kötü zaman geçmiştir konu silemedikleri için.

Edebilirsiniz sorun değil sosyal medyadan edilen küfürleri fazla takmıyorum ayrıca sonuçta modların arasında çok problemli olanlarda var onlar açısından kötü zaman geçmiştir konu silemedikleri için.
Ne problemlisi arkadasim? Burada problemli olan sey sensin! Hala sallamaya devam ediyorsun. Artik sinirimi tepeme getirdiniz ha! Su mutlu gunumu cop ettin ya, helal olsun! Cikiyorum konuyu takipten. Ne halin varsa gor.

Ne problemlisi arkadasim? Burada problemli olan şey sensin! Hala sallamaya devam ediyorsun. Artik sinirimi tepeme getirdiniz ha! Su mutlu gunumu cop ettin ya, helal olsun! Cikiyorum konuyu takipten. Ne halin varsa gor.

Çıkabilirsiniz sorun yok ancak eğer sırf noktalama yanlışından ban yerseniz bir gün görürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı