Valorant'ta FPS düşüşü

• Konuyu başlatan G1z
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 238

G1z

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi ben bundan 2 haftaya kadar önce oyunu 200-300 FPS arası oynuyordum, yurda geldim mobil veriden bağlanıyorum oyuna ve ani droplar yiyorum hiç 144 FPS'in altına düşmemişken FPS'im 2 basamaklı oluyor. Şu anda ve çok fena kasma ve donma gözüküyor. Virüs falan yemedim, laptopta 3050 i5-12. nesil 16 GB DDR5 RAM var hani kasması için bir sebep yok gibi 4 gün öncesinde de yine yurtta bir gireyim dedim gayet akıcı ve güzeldi ama şu anda oynanmayacak kıvamda. Neden böyle oabilir önerisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_0819.jpeg
    IMG_0819.jpeg
    122,4 KB · Görüntüleme: 13
Aynı durum şu an bende de oluyor 60 FPS sabit oynadığım oyundan 30 35 FPS arası bir şey alıyorum sorun Windows'tan kaynaklı olabilir mi? Ya da virüs falan mı yedik?

Oyun acikkenki degerler mi bunlar?

Evet kanka DM girdim o esnada çektim.

Aynı durum şu an bende de oluyor 60 FPS sabit oynadığım oyundan 30 35 FPS arası bir şey alıyorum sorun Windows'tan kaynaklı olabilir mi? Ya da virüs falan mı yedik?

Vallahi kanka bilmiyorum bazi arkadaslarda poligonda dusuk ama oyun icinde normal normalde 130 FPS civarinda oynayan arkadasimla FPS'im neredeyse ayni bazen daha dusuk anlamadim yetkili servise götüreceğim bir termal macun fan temizligi falan yaparlar ya da CPU da bir şey varsa bakarlar bilemiyorum tam olarak bende.

Fan neden calismiyor? Onu ayarlar acilsin kanka. YouTube'a ekran kartinin modelini yazip arat.

Kanka evet onu bende simdi fark ettim onceden oyuna girince fan sesi artardi performansa almaam rağmen ses cok gelmiyor ama elle Max fan yapınca çalışıyor.

Geri
Yukarı