FX 8120 ve HD 7850 düşük FPS

Gökdeniz58

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Bilgisayarımda oyunlarda kasma sorunu var, özelliklerimin ortalama olduğunu düşünüyorum fakat oyunlarda anlamadığım bir şekilde kasıyor. Yardımcı olursanız sevinirim...
İşlemci: AMD FX 8120.
Anakart: MSI 760GM -P23
Ekran kartı: AMD Radeon HD 7850 2 GB.
RAM: 8 GB RAM olmasına rağmen kullanılabilir RAM miktarı 4 oluyor, neden kaynaklandığını bilmiyorum.
Power Supply: 600W.
Not: Sürücülerimin hepsi güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.
Bilgisayarımda oyunlarda kasma sorunu var, özelliklerimin ortalama olduğunu düşünüyorum fakat oyunlarda anlamadığım bir şekilde kasıyor. Yardımcı olursanız sevinirim...
RAM: 8 GB RAM olmasına rağmen kullanılabilir RAM miktarı 4 oluyor, neden kaynaklandığını bilmiyorum.

Ya dostum bence bundan doğal bir şey olamaz. Yani yanlış anlama ama sistemin 10900K+RTX3080 değil umarım anlamışsındır. :D
Merhabalar.

Bu arada hangi oyun?

Ya dostum bence bundan doğal bir şey olamaz. Yani yanlış anlama ama sistemin 10900K+RTX3080 değil umarım anlamışsındır. :D

Bu arada hangi oyun?
Reis farkettiysen yukarıda sistemin 3080li yazmıyor
Counter strike global offensivede en düşük ayarlar 50 fps
git bi bu kombinasyonla yapılan game test videolarını izle istersen kardeşim
bu olağan bir şey değil. Araştır öyle yorum yap lütfen

Araştır öyle yorum yap lütfen

Bana burada bu lafı diyeceğine konu başlığına oyunun ismini yazacaktın. Ben alim değilim fakat sistem tekrar söylüyorum yanlış anlama sistem kötü o yüzden oluşur ve RAM'ın anladığım kadarı ile tamamı kullanılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı