RTX 2060 vs RTX 3060

İyi günler. Arkadaşım 13 bin TL'ye RTX 3060'lı sistem satıyor lakin VRAM 8 GB ve 8 GB performansı 12 GB'a göre çok düşükmüş. AMD ekran kartı istemiyorum. Zaten AMD kullanıyordum. Size sorum RTX 2060 RTX 2060 Super ve RTX 3060 8 GB modelini güç olarak sıralayabilir misiniz? İnternette her yerde farklı bilgi yazıyor cevaplar için şimdiden teşekkürler.
aga bence 3060 almak daha mantıklı bir kere modeli daha yüksek. hepsi 60 serisi olduğu için performanslar kafa kafaya oluyor genelde benim bildiğim.
Ben şahsen 3060 seçer devam ederdim, bilgisayarı hor kullanmadıysa alınabilir bence.

AMD katiyen istemiyorum demiyorsanız bu ilana da bakabilirsiniz lakin arkadaşınızın nasıl kullandığı biliyorsunuz sadece seçenek olsun diye atayım ben olsam ondan alırdım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD katiyen istemiyorum demiyorsanız bu ilana da bakabilirsiniz lakin arkadaşınızın nasıl kullandığı biliyorsunuz sadece seçenek olsun diye atayım ben olsam ondan alırdım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O işlemci 6600xt ye yeterli gelmeyecektir. Üstelik bu kartta 8GB ne kadar mantıklı?

Aga bence 3060 almak daha mantıklı bir kere modeli daha yüksek. Hepsi 60 serisi olduğu için performanslar kafa kafaya oluyor genelde benim bildiğim.
Ben şahsen 3060 seçer devam ederdim, bilgisayarı hor kullanmadıysa alınabilir bence.

Hocam 3060 çok güzel kart zaten ama 8 liğine çöp diyorlar.

Düz 2060'dan daha iyidir.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı