FX 8150 sistem yükseltme

DeXo

Hectopat
Eski kasayı upgrade yapmayı planlıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
Aklımda ki işlemci ve ekran kartı bunlardır darboğaz yapar mı diye merak ediyorum.

FX8150, GTX 1060'a darboğaz yapar mı?
PSU 500W yeterli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski kasayı upgrade yapmayı planlıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
Aklımda ki işlemci ve ekran kartı bunlardır darboğaz yapar mı diye merak ediyorum.

FX8150, GTX 1060'a darboğaz yapar mı?
PSU 500W yeterli mi?

Overclock ile yapmaz ucu ucuna kurtarır. Bir de güç kaynağının modelini biliyor musunuz bakıp kaldırıp kaldırmayacağına emin olabilirim.

Cooler Master markası, overclock yapma hakkında çok bilgim yok araştırsam falan kolayca yapabilir miyim?

Doğru voltaj ayarlarıyla evet ama hiç yapmadıysanız tehlike oluşturmamak için yavaş yavaş yükseltin frekansı güç kaynağı konusunda marka kaliteli kaldıracaktır aşırı eski değil ise sorunsuz kaldırır ama overclock yapmak hakkında hiçbir şey bilmiyorsan o işe girme derim tecrübeli biri var mı etrafınızda?

Doğru voltaj ayarlarıyla evet ama hiç yapmadıysanız tehlike oluşturmamak için yavaş yavaş yükseltin frekansı güç kaynağı konusunda marka kaliteli kaldıracaktır aşırı eski değil ise sorunsuz kaldırır ama overclock yapmak hakkında hiçbir şey bilmiyorsan o işe girme derim tecrübeli biri var mı etrafınızda?
tecrübeli biri maalesef yok hiç denemedim overclock yapmayı ancak internetten araştırıp bakıp öğrenebilirim overclock yapmasam bir sıkıntı olur mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı