FX 8300 ve GTX 750 Ti sistem değerleri

İşletim sistemi
Windows 10

mrtcN0

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba, iyi forumlar.
2 Gün önce yeni bir sistem aldık. Toplamda 2300 ₺ ödediğimiz bu sistemin özellikleri şu şekilde:

CPU / AMD FX 8300
RAM / 8 GB 1600 MHz DDR3
GPU / GTX 750 Ti OC Edition
PSU / 400W
HDD / 300GB
SSD / 120GB

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki işlemci ısınan bir model olduğu için kule tipi güçlü bakır borulu bir soğutucumuz var ve kasanın içinde toplamda 4 adet fan bir de bolca hava alabileceği bölüm var. Ben de size bazı ekran görüntüleri atacağım ve oyun değerlerimin nasıl olduğunu soracağım?

İlerleyen günlerde ekran kartımızı upgrade etmek istiyoruz ve en fazla 800 ₺ bütçemiz var. Bu fiyat bandında bize hangi modeli önerirsiniz?
D4B949E4-FCA7-479D-9BEF-765A5A872D27.png
Sekiro 1366x768 orta grafikler
E4C4687A-2E25-4AE9-90D4-9F8F017B7F6D.png
Valorant 1366x768 yüksek grafikler

Bu fiyata 2.elden rahat RX 480'li PC toplardınız siz nasıl demeden.
2405 TL geçmiş olsun iyi kazıklamışlar.

Son düzenleme:
2405 TL geçmiş olsun iyi geçirmişler.

Ekran kartı büyük ihtimalle miningli olacaktır ve ne zaman hata vereceği belli olmaz. RX 570 / 470 olsa normal derdim.

Yazmış olduğunuz yazılar hayat kalitenizi ve almış olduğunuz eğitimi gösteriyor. Keza benim size sormuş olduğum soru ile sizin cevabınızın da uzaktan yakından alakası yok. Bizde biliyoruz 2300 ₺’ye daha iyi toplayacağımızı fakat sistemi alan arkadaş acele olmasını istedi ve eline geçen paradan bir kaç saat sonra hemen bunu aldı. Teşekkür ediyoruz yorumunuz için.

Ayrıca rami Kocaeli’den ekran kartı İzmir’den. Sıfır alışveriş olsa neyse de ben nasıl güvenip alabilirim?

Yazmış olduğunuz yazılar hayat kalitenizi ve almış olduğunuz eğitimi gösteriyor. Keza benim size sormuş olduğum soru ile sizin cevabınızın da uzaktan yakından alakası yok. Bizde biliyoruz 2300 ₺’ye daha iyi toplayacağımızı fakat sistemi alan arkadaş acele olmasını istedi ve eline geçen paradan birkaç saat sonra hemen bunu aldı. Teşekkür ediyoruz yorumunuz için.

Ne eğitimi bağlamayın hemen alakasız işlere geçmiş olsun dilemek ve imkan varsa iade edilebilir demek istedim attığım ekran kartıda zaten sizin için 800TL RX 480 :)
Ayrıca RAM'i Kocaeli’den ekran kartı İzmir’den. Sıfır alışveriş olsa neyse de ben nasıl güvenip alabilirim?

Bu ssitem sıfır olamaz ki sıfır istiyorsunuz ayrıca 800TL sıfır ekran kartı istiyorsanız bulamazsınız en fazla GT 730 o da sizin ekran kartınızdan çok daha kötü.

Ne eğitimi bağlamayın hemen alakasız işlere geçmiş olsun dilemek ve imkan varsa iade edilebilir demek istedim attığım ekran kartıda zaten sizin için 800TL RX 480 :)
Geçirmişler gibi kelimeler sizin için gayet resmi ve düzgün kelimeler ise ben sizden özür dilerim. Ayrıca 800 ₺’ye satılan RX480’de büyük ihtimal bir şey vardır. Ayrıca satıcının iade yok gibi kavramları da bunu destekliyor.

Geri
Yukarı