Satılık FX 8300

dedelii

Hectopat
Daha fazla  
Acil paraya ihtiyacim olduğu için AMD X8 FX8300 işlemcimi satmak zorundayim. Vatan bilgisayar'dan 08.12.15 tarihinde alındı. Hiçbir sıkıntısı yoktur. Fiyat 360TL'dir. Ciddi alıcılar mesaj atsinlar lütfen. Komisyon+kargo aliciya aittir(fiyata dahil değildir). Komisyonsuz istendiği taktirde havale/eft'ye 1 saat içinde kargoya verilir. Parayi ödeyipte ürünü yollamama gibi bir şey düşünenlere bir şey söylemek istiyorum. Düşüncenizde haklisiniz fakat benim Allah korkum var ve sizi kandirsam bile o paranın bana hayır getirmeyeceğine inanirim. Allah öylelerinden korusun. Dediğim gibi inanmayanlardan komisyonlu site üzerinden satış yapabilirim. Resimler (inşallah reklama falan girmez) whatsapp'tan yollanacaktır. Aydın/İzmir(buca) elden teslim olur. Hayırli satişlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatınız pahalı acil ise fiyatta indirime gidilmesi gereklidir. Haberiniz olsun.

İşlemci saha yeni alınmış sayılır indirimsiz gider bence. Hayırlı satışlar.

Fiyatınız pahalı acil ise fiyatta indirime gidilmesi gereklidir. Haberiniz olsun.
Hocam ben ituunel ceza yedim her zamanki gibi. Saçma saçma insanlari dikerseler başımıza olacağı bu. Neyse fiyat pahalı demişsiniz neresi pahalı hocam allah aşkına.

İşlemci daha yeni alınmış sayılır indirimsiz gider bence. Hayırlı satışlar.
Teşekkür ederim. Sağolun.

Ürünün piyasa fiyatı 300 TL dir. FX 8320 350 TL den satılmaktadır. Haberiniz olsun. Ben sadece haber veriyorum kaça satacağınız size kalmış elbette.

Ürünlerin 2.el piyasaları evet dediğiniz gibi ama bu ürün alınalı çok fazla olmamış tabi satıcı arkadaşımıza kalmış yalnız satıcı arkadaşa tavsiyem fiyatı daha düşürme parana yazık.

Ürünlerin 2.el piyasaları evet dediğiniz gibi ama bu ürün alınalı çok fazla olmamış tabi satıcı arkadaşımıza kalmış yalnız satıcı arkadaşa tavsiyem fiyatı daha düşürme parana yazık.
Teşekkür ederim sağolun. Elime 4690 geçti. Bilseydim almazdim(performansindan degil). Fiyatina göre alınası bir işlemcidir. Aynen daha da düşürmeyeceğim. Elimde kalsin daha iyi. Herkese hayırlı satışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı