FX 8320 ve GTX 770 tabanlı sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gokhan Turker

Hectopat
Arkadaşlar Temmuz gibi bir sistem toplayacağım her konumda görebilirsiniz zaten :p :D Öncelikle burada değerli arkadaşlarımın da verdiği önerilere göre bir sistem topladım kendime. Bu sistemi değerlendirmenizi rica ediyorum.

Aklımdaki sorular şuan için bu sistemin eksiği var mı ya da şunu koyup şunu koymasan dediğiniz şeyler var mı? ve güç kaynağı böyle bir sistem için yeterli mi ? Öneri yapacaksanız lütfen bu fiyatı zorlayan bir öneride bulunmayın bütçeyi zaten yaklaşık 200 tl zorlamış bulunuyorum :)

aY2dspJ.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence 8320 yerine SSD çıkarılıp i5 4670K ve Z97 Gaming 3 alınabilir. Veya yine SSD çıkarılıp GTX 770 yerine R9 290 alınabilir.

Kasayı Z5 yap, güç kaynağını da VS650 seç. Tauro serisi 12V kanalından fazla güç vermiyor. Ekran kartını Teknobiyotik'ten Gigabyte GTX770 WindForce 3X seç. En iyi soğutma sistemli GTX770 kendisi. Ssd'yi V300 alma. Kingston kontrolcülerini değiştirmiş o serinin. Hızları çok düşük oluyor. Samsung 840 EVO tavsiye ederim.

Temmuz'da alacağın sistemin konusunu şimdiden açman yanlış. Almadan 1-2 hafta önce konu açmalısın.

Oyunlarda ve grafik işlerinde CUDA tercihim olduğundan Nvida kararım ayrıca genelde oyun oyanyacağım bu sistemle. Bir SSD farz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı