FX-8320 ve R9 285 Sistem Ekran Kartı Yükseltme

BraveHeaTR

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, herkese iyi günler. 4 yıl önce topladığım M5A97 r2.0 anakart, 8 GB 1600 MHz RAM ve 750W 80+ PSU bulunan bilgisayarımın artık yetmemeye başladığını hissettim. Bazı oyunlarda kare atlamalar ve anlık donmalar yaşıyorum. Şu an oynadığım Black Desert online oyununda ayarlarımı yükselttiğimde kare atlamalarını çok fazla yaşıyorum. Aynı şekilde Witcher 3 yüksek ayarlarda da yaşamıştım. Ekran kartını değiştirmeyi düşünüyorum, fakat bütçem 1200 TL civarında. Sıfır veya ikinci el olarak hangi kartları önerirsiniz? Önereceğiniz kartların sistemimle uyumu iyi olur mu? İkinci el kart almak mantıklı mı, kullanılmış kartların performansı daha düşük olur mu? Bulunduğum bölgede 900-1100 TL civarında satılan GTX 970 kartlar var. Sizce mantıklı bir seçim olur mu? Teşekkür ederim.

İkinci el 1050ti, RX570 gibi kartlar tercih edebilirsiniz.
Teşekkürler yanıtınız için. Mağaza fiyatlarına baktım da dediğiniz kartların, sıfır kutulusu benim bütçe aralığıma uyuyor. Bu fiyatlara bulabileceğim daha güçlü bir kartı ikinci el alsam, performansta sorun olur mu?

Teşekkürler yanıtınız için. Mağaza fiyatlarına baktım da dediğiniz kartların, sıfır kutulusu benim bütçe aralığıma uyuyor. Bu fiyatlara bulabileceğim daha güçlü bir kartı ikinci el alsam, performansta sorun olur mu?
Temiz bir ikinci el, bulabilirseniz KFG mevcut bir şekilde almanızı tavsiye ederim. Bütçe dostu olması açısından. Testlere tabii tutarak alın ama mutlaka.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı