FX 8350 BF4 FPS düşüşleri

• Konuyu başlatan ipee
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 882

ipee

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba ,
Phenom x4 965Be den sonra geçtiğim FX8350 işlemcide BF4 te ani fps düşüşleri yaşıyorum. Saniyelikte olsa fps 70 - 90 iken bir anda 30'a 40'a düşüp tekrar düzeliyor , kısa bir süre sonra yine aynı düşüşü yaşıyor.
Omega driver yüklü ekran kartım için . Aynı özelliklerde phenomda bir sorun yaşamıyordum. Ekran kartım asus 7870 Drict Cu Top V2 , ram 8 gb
Birde PSU 'mu 750W 80+ Seasonic Bronze ile değiştiridim.

Son düzenleme:
Ben fx 6300 ile sorun yaşamıyorum. Mantle aktif ise ondan kaynaklı olabiliyor. Ayarı dx11 yapıp deneyin derim.

BF4 en son aldığın güncelleme ile güncel FX işlemcilerde problem yaratmaya başladı. Yeni güncelleme geldi mi bilmiyorum. Ben de sorun yaşamıştım.

Yonga seti sürücüsünü güncelleyebilirsiniz.
Hocam daha dün denedim sorunlu. özellikleri falanda kıstım ama yinede rahatsız edici bir fps düşüşü var.. Güncellemeyi bekleyelim bakalım.
Birde söylemeyi unuttum 750W 80+ Seasonic Bronze psu aldım

Ben fx 6300 ile sorun yaşamıyorum. Mantle aktif ise ondan kaynaklı olabiliyor. Ayarı dx11 yapıp deneyin derim.
Denedim hocam aynı şey oldu. Ama Mantle'yi değiştirip oyundan çıkıp tekrar girmedim. Menüden değişip oyuna devam ettim. Değişiklik olmuşmudur acaba ?

Ayarı değiştirip, oyundan çıkıp girmek gerekiyor. Bf4'ü ilk yüklediğimde bende de ani fps düşüşü olmuştu. Ayarları kısmakla alakası yok dediğiniz gibi. Umarım düzelir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı