FX 8350 İçin Anakart Tavsiyesi

Hakan.

Hectopat
Arkadaşlar amd tabanlı bir sistem toplayacağım ama fx 8350 işlemci için hangi anakartı alacağıma bi türlü karar veremedim, hangi anakartı almaya karar versem araştırdığım zaman o anakartla ilgili sorun yaşayan insanların sorunlarıyla karşılaşıyorum. Asus marka 3 anakart arasında kaldım kullanan arkadaşlar öneride bulunursa sevinirim. Benim gönlümden geçen ASUSSABERTOOTH 990FX R2.0

VATAN COMPUTER - ASUS - SABERTOOTH 990FX R2.0 AMD 990FX/SB950 AM3+ DDR3 1866MHz SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart

VATAN COMPUTER - ASUS - M5A99X EVO R2.0 AMD 990X/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart

VATAN COMPUTER - ASUS - M5A97 EVO R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart

Teşekkürler. Sabertooth şuan stokda yok. yakında gelecek diyorlar ama en fazla ay sonuna kadar bekleyebilirim. Asus Corsair Formula V'nin diğer anakartlara göre ne gibi faydası var verdiğim paraya değer mi pahalı bir kart çünkü ?

Açıkçası overclock işine girişmeyeceksen çokta işine yaramıycaktır. Ben sadece en üst anakartı söyledim. Özellik olarak diğer anakartlardan farkı, oyunculara özel tasarladığı için kendini içinde gelen birkaç programı var onlar için. 3'lü SLI ve CF destekliyor. Fakat söylediğin gibi anakart çok pahalı. Ama şunu bilki o sabertooth'u aldığında çok birşey kaçırmayacaksın. Önerim bu durumda Sabertooth olucaktır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı