FX 8350 ile Twitch yayını mümkün mü?

Komiksiniz gerçekten. 2 yaşına bile gelmemiş işlemci şimdiden çöp mü oldu?
Komik olan sizsiniz. Az kitap okuyun. ÇÖP kelimesi geçiyor mu benim cümlemde? Eski nesil oldu. 10. nesil işlemciler çıkacak, eski nesil işlemci almak mantıklı değil diyorum. Ayrıca yayın yapan birisi, Ryzen sistem alması çok daha doğru. Şu cümleleri doğru okuyup doğru yorumlayın az arkadaş, 2 kelime okuyup kendi kafanızda yorumlayıp gelip cevap veriyorsunuz. Çöp kelimesi geçmeyen bir cümlede çöp kelimesi varmış gibi kurguluyorsunuz.

Yayını muhtemelen işlemciden veriyor. Yükseltse bile çok bir şey beklemesin yine drop yiyecek ben yerinde olsam arkadaşın biraz daha beklerdim.

Şu işlemci ile sorun olmuyor gibi gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ufak bir araştırma yaptım FX 8350 ile FX 8370 oldukça benzermiş hatta FX 8350'ye overclock yapınca aynı performansı veriyormuş.
Bu arada arkadaşımın işlemcisi overclocksuz halde.

Şu işlemci ile sorun olmuyor gibi gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ufak bir araştırma yaptım FX 8350 ile FX 8370 oldukça benzermiş hatta FX 8350'ye overclock yapınca aynı performansı veriyormuş.
Bu arada arkadaşımın işlemcisi overclocksuz halde.

Overclock yaparsanız yanma ihtimali var o işlemciyi ilk çıktığında almıştım, başıma gelmeyen kalmadı. FX serisi Bulldozer mimarisi ile adeta bulldozer gibi duvara tosladı. Arkadaşın elindeki sistemi satsın ve hazır sistem ya da toplama Ryzen alsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı