FX 8350 oyun performansı nasıldır ?

@adnan0 strateji oyunlarında sıkıntı çıkarmaz diyen arkadaş acaba kullandımı yoksa kagıt üstündeki verilere bakıp aldanıyormu fx 'lerin en büyük sorunu bu oyunlarla stabil fps yok sürekli dalgalanıp çakılmalar var ve aşırı rahatsız ediyor deneyimleyip testlerinizi paylaşırsınız bu konuda.

Bir öneride daha fazla zaman geçmeden elinizden çıkarmanız bir miktar getirisi olması için .
Ben kullanıyorum, buna dayanarak söylüyorum, Bf 4, WoW gibi işlemciyi en fazla yoran oyunlarda kullanıyorum ve gayet stabil. Bırakın şu işlemciyi kötülemeyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
@adnan0 strateji oyunlarında sıkıntı çıkarmaz diyen arkadaş acaba kullandımı yoksa kagıt üstündeki verilere bakıp aldanıyormu fx 'lerin en büyük sorunu bu oyunlarla stabil fps yok sürekli dalgalanıp çakılmalar var ve aşırı rahatsız ediyor deneyimleyip testlerinizi paylaşırsınız bu konuda.

Bir öneride daha fazla zaman geçmeden elinizden çıkarmanız bir miktar getirisi olması için .

Benim her işlemciyi deneyimlemek gibi bir lüksüm yok. Fakat pc donanımlarını elimden geldiği ölçüde incelemeye çalışırım. Fx 8350 alıp da memnun olmayan azınlıktan olabilirsiniz. "Kağıt üzerinde" gibi basitleştirilmiş bir ifade hoş değil. Zira pc donanımını sadece teknoloji uzmanlarına has kılmış olursunuz. Halbuki onlar bile bu işi evvela "kağıt üzerinde" öğrenmekteler. İnternetteki birçok video, inceleme, irdeleme "kağıt üstünde"dir. Gtx 980'i alıp i3 4160'a takıp denemediğimiz sürece yorum yapamayız. Bu ikisi uyabilir de uymayabilir de. Sonuçta deneyimlemedik değil mi...

Son düzenleyen: Moderatör:
Strateji tarzı oyunlarda fx 8350 i5'lere nazaran kötü denilebilir. Lakin akıcı oynanabilirlik sınırının üzerinde fps almaya devam edersiniz. Ben buna sıkıntı olmaz diyorum. Buraya da bir link koyuyorum fikir vermesi için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@sarraf ne fikri birebir deneyimledim bu tür tüm çekirdekleri sömüren oyunlarda oynanabilirlik üzerinde fps alınıyor tabi bu single'da online'da durum daha vahim ona girmiyorum bile akıcılık konusunda yanına yaklaşamaz intelin durum videolardaki gibi degil neyse konuyu dagıtmayalım daha arkadaş kullandıktan sonra tecrübelerini aktarır bize .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı