FX-8350 oyun performansı

Teşekkür ederim arkadaşlar. Sistemin bazı özelliklerini düşürdüm. İşlemciyi Fx-6300 yaptım, RAM'i 1866Mhz yaptım. Yine aynı 2x4GB. HDD'i Seagate 2 TB Barracuda 7200 rpm yaptım. Anakart aynı. Ekran kartını GTX 670 yaptım. Kasa ve monitör de aynı. Şimdi nasıl oldu?
Mümkünse GTX 700 serisine yönel. :D

Bu arada oyunlarda monitör çok büyük bir etken inan. 21,5" ekranıın üstüne çıkacak para yok dersen anlarım ama yükseletebilirsen biraz daha yükselt. Onun dışında yazdığın monitör sanırım şu : VATAN COMPUTER - SAMSUNG - 21,5'' S22B350H GEN bu monitörün d-sub ve HDMI çıkışı var sadece. Yani eğer HDMI kullanmayacaksan gtx670'i VGA'dann bağlamaya çalışmak gibi saçma bir duruma düşeceksin. :) Bence DVI çıkışı da olan bir tane bakmalısın.

Disk, işlemci falan konusunda herkes yazmış zaten, o konularda daha fazla karıştırmak istemedim kafanı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde değişiklik yaptım. FX 8350 den vazgeçemiyorum. İyi bir soğutucu ile iyi olacak gibi geliyor. Ekran kartı 7950 beni idare eder mi? 8350 ile beraber.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı