FX 8350 sistem ekran kartı önerisi

Neden öyle düşünüyorsun ? Türkiye'de Asus kadar reklam yapmadığı ve aktif olmadığı için mi ? Sana da kimse özgür değilsin demedi. Konuyu başka yerlere çekme. Kişisel görüşlerini bir genelleme yapamazsın. Herkesin farklı görüşleri var sonuçta. Sen kendi görüşlerine göre bu böyle şu şöyle deyip bir tanım yapamazsın.

Evet, bir nevi öyle düşünüyorum. Asus'un reklam yapıp aktif olması Türkiye pazarına önem verdiğini gösterir. Zaten arada uçurum yoksa alsın diyorum yoksa hiçbiri üzmez, onlar çöp demiyorum bence şunları şunları alırsan iyi olur diyorum. Eskiden XFX ve Powercolor hakkında çok şikayet vardı bende onları almazsan bir tık daha iyi olur dedim.

O zaman en çok reklam için parayı basan markayı alalım. O zaman AMD kart almayalım zaten. Onların reklam bütçesi Nvidia göre çok daha az. O zaman sadece reklam yapanlar mı iyi oluyor ? Razer ekipmanlar diğer ekipmanlardan da daha iyi o zaman. Reklam yapmak kaliteyi gösteriyor sanırım. Bu nasıl bir mantık ?

O zaman en çok reklam için parayı basan markayı alalım. O zaman AMD kart almayalım zaten. Onların reklam bütçesi Nvidia göre çok daha az. O zaman sadece reklam yapanlar mı iyi oluyor ? Razer ekipmanlar diğer ekipmanlardan da daha iyi o zaman. Reklam yapmak kaliteyi gösteriyor sanırım. Bu nasıl bir mantık ?
Hocam beni böyle şeyleri bulmakla uğraştırdınız ya hadi benim sözlerime güvenmiyorsunuz Recep Baltaş'ınkilerede mi güvenmeyeceksiniz ?

Zaten Google'da 3-5 araştırmayla bu tip bilgilerin doğruluğunu kontrol edebilirsiniz emin olun bilgim olmasada zaten XFX veyahut Powercolor yerine çok fiyat farkı yoksa ASUS vs. alın demezdim. Ayrıyetten marka reklam yapıyor ki Türkiye pazarına önem veriyor buda kötü birşey değil sonuçta.
Adsız.png
Adsız.png

Bakın bu yorumların hepsi eski. Güncel değil. O zamanlarda Zotac için de kötü konuşuyordu. Ama şu anda oldukça iyi bir marka. Ben zaten Asus kötü de demiyorum. Ya da XFX daha iyi demiyorum. Reklam yapan daha kalitelidir mantığınız yanlış.

Ya eskiden kötüydü bende tecrübelerime dayanarak söylüyorum yani eskidende iyi olan şimdide iyi olan bir kartı alsa üzülecek mi ? Zotac hala kötü fanları fırlıyor 1000 serisinde. Reklam yapan kalitelidir değilde malına güveniyordur diyorum pazara önem veriyordur diyorum ha Casper'de reklam yapıyor ben ona iyi alın demiyorum sonuçta.

Bak kendin de dedin. Casper da çok reklam yapıyor. Casper da malına güveniyordur o zaman. Casper da pazara önem veriyordur o zaman. Bu mantık bu zihniyet yanlış. Bakın Sapphire. Ben çok çok az gördüm reklamını Türkiye'de. Ama AMD kartlar üretiminde en iyilerinden biri. Türkiye'de ki servisi de MSI servisiyle aynı hatta. Ama reklam yapmıyorlar ya Asus alsın o reklam yapıyor, pazara önem veriyor değil mi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı