FX X8 8350 için Ekran Kartı Önerisi

Vanquish

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben 2 yıla yakın süredir Sapphire'in R9 290X TRI-X OC versiyonu ekran kartını kullanıyorum. Sizden FX X8 8350 işlemciye darboğaz yaptırmayacak ve de kullanmış olduğum ekran kartından bir bilemedin iki tık üstün model ekran kartı olarak ne tavsiye edebilirsiniz? Yorumlarınız benim için çok değerli [emoji5]️ Şimdiden teşekkür ederim.

Ekran kartın fazlasıyla yeterli. Üst seviye kart alırsan 1080P de darboğaz yaşarsın. R9 290X modelini değiştirecek bir durum göremiyorum. 2K-4K oynama hevesin varsa GTX 1080 dengi ve üstü kartlara yönelebilirsin ama bence gerek yok.
Ekran kartının yeterli olduğunun farkındayım. Benim niyetim ekran kartı çok güç tükettiği için yeni nesil oyunlar da daha az güç tüketen bu ekran kartının muadilin de ya da bir tık üstünde ekran kartı olarak tavsiyeniz ne olabilir diye fikirlerinizi almak istemiştim. Yine de teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı