FX 8350 Sistem Nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ömer Güvercin

Kilopat
Yer
Ankara/Türkiye
Merhaba, daha önce açtığım konuda toplama PC dizmiştim fakat ceza aldığım için söylediklerinize cevap verememiştim. Ve daha kimse öneride bulunmamıştı.

Öncelikle sistemde uyuşmazlık var mı? Yoksa beni ultra ayarlarda kaç yıl götürür? Cevap ve önerilerinizi bekliyorum :)

Sistemi nasipse önümüzdeki temmuz-ağustos aylarında, en geç eylül aylarında toplayacağım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    58,8 KB · Görüntüleme: 500
  • Adsız 2.png
    Adsız 2.png
    55,4 KB · Görüntüleme: 505
  • Adsız 3.png
    Adsız 3.png
    37,3 KB · Görüntüleme: 508
Son düzenleyen: Moderatör:

JaroxJamaica

Gigapat
Yer
Balıkesir
Sistem toplamadan 1 hafta önce konu açarsanız daha iyi olur. Çünkü 1 ay sonraki teknolojiyi kestirmek kolay değil. Kimse 1 ay sonra neler olacağını bilemez. Sistemi almadan 1 hafta önce konu aç. Çünkü burada ne kadar tartışırsak tartışalım son 1 hafta kala yeniden konu açacaksın. :)

KS
Ömer Güvercin

Ömer Güvercin

Kilopat
Yer
Ankara/Türkiye
Sistem toplamadan 1 hafta önce konu açarsanız daha iyi olur. Çünkü 1 ay sonraki teknolojiyi kestirmek kolay değil. Kimse 1 ay sonra neler olacağını bilemez. Sistemi almadan 1 hafta önce konu aç. Çünkü burada ne kadar tartışırsak tartışalım son 1 hafta kala yeniden konu açacaksın. :)

Peki teşekkür ederim, almadan 1 hafta önce tekrar konu açacağım arkadaşlar.

Shadow Slayer

Megapat
Yer
Dark
Ceza yemişsin zaten sadece konuyu kapatacağım.
Sana gerekli bilgilendirmeler yapılmış ve dört tane konu açmana gerek yoktu.
Sorun varsa açtığın sistem toplama konusundan devam et, farklı konuya gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı