FX 8350 Sistem toplama

• Konuyu başlatan ROG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B

ROG

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Lise
Arkadaşlar sistem hazır bekliyor resmen beni al diyor gözümün önünde ama dolar bu kadar yüksek iken parayı vermeye kıyamıyorum. :D Şu an vatanda büyük indirim var ama keşke dolar düşseydi daha da güzel olurdu. :D Sistemde eksik,yanlış bir şey varsa söyleyin lütfen.

Anakart'ı özellikle seçtim. Evet biraz abartı oldu ama hem ileriye dönük bir seçim yaptım hemde online oyun çok sık oynadığım için seçtim o anakart'ı. :D

Anakartın sana ekran kartı kadar performans vermez. Yazık günah. O anakartı çıkar bence. Daha hesaplı bir anakart alabilirsin. Artan ücretle Gtx 780 alabilirsin seni uzunca idare eder.

Ayrıca o webcami alma amacın nedir ?

16 Gb da bence fazla. 8 gb tek slot ram 2 yıl rahat götürür. Sonrasında gerekirse eğer bir sekiz daha alırsın.

Lost Shadows, sen olmassan ne yapardık. Gerçekten forumdaki değerli üyelerdensin. :D Dediklerin çok doğru. Peki, bana hangi anakart'ı önerirsin ? :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı