FX-8350 Sistem Yükseltme

Hangi Parça?

• Anakart

Oy: 0 0,0%
  • Monitör

• RAM eklemesi + ?

• Oy verenlerin toplamı
    5

Th3_Th13f

Hectopat
Daha fazla  
Dış aparatlarda sıkıntı yok mouse klavye onlar çok iyi durumda ama sormak istediğim hangi parçadan geliştirmek mantıklı olur?

FX-8350 almak bence hataydı ama almış bulundum ve monitörüm ASUS (VX238H) ama FHD ve soluk görünüyor gözüme biraz. İstediğim tek bir tanesini veya çok ucuzsa öneri 2 tane parça değişimi. Tüm parçaları eninde sonunda değiştireceğim ama şimdiden yavaş yavaş başlamak istiyorum önereceğinizin yanında bir de SSD almak isterim onun da önereceğinize göre depolamasını ayarlayacağım. Teşekkürler.

Yukarı +

GTX 970, 1080p'de hala güçlü bir kart. FX 8350 ise bunu besleyebilecek bir işlemci. Sistemini yenilemene gerek yok. Yetmediği yerde yeni sisteme geçersin.

Yanlış anlaşılmasın sistem 2 sene öncenin sistemi o zamandan beri kullanıyorum aktif olarak performans olarak sıkıntı yaşamadım.

Zararın neresinden dönersen kar. Elindeki işlemciyi sat bence, hazır anakart ve ram almamışken.
Anakart ve RAM var Corsair 2x4 ve 970 Gaming Msi ilk mesajda yazmıştım yanlışlıkla silmişim ve sistem yeni değil 2 sene önce aldım.

8350 ve GTX 970 ikilisine sahipsen yeni sisteme geçmene gerek yok.
GTX 970, 1080p'de hala güçlü bir kart. FX 8350 ise bunu besleyebilecek bir işlemci. Sistemini yenilemene gerek yok. Yetmediği yerde yeni sisteme geçersin.
Ram takviyesi yapmam ve SSD almamın faydası olur gibi sanki onlara gerek yoksa yer yer ram yetmiyor sanki ?

RAM takviyesi ve SSD alman sisteme faydalı olur. Bazı oyunlarda RAM ihtiyacını gidermiş olursun. SSD ise sistemin hızına hız katar. RAM takviyesi yapabilir ve SSD alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı