Fx 8350 ve Gtx 1080 Darboğaz

Gtx 1080 Fiyatı Uygunmu ?

• Oy verenlerin toplamı
    10

SilinenÜye36098

Hectopat
Yer
xxxxx
Fx 8350 işlemcim var fakat gtx 1080 almak istiyorum darboğaz yapar mı ? Veya ne kadar darboğaz yapar çok farket eder mi ? Lütfen bana ayrıntılı bir şekilde yazarsanız çok makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşin matematiğini bilmem ama masaüstünde okey oynarsın sanırım.:D

Tabi işin şakası bu INTEL marka tercih edilmeli tahminen en az i5 6600k gerekir diye umuyorum. İmkanınız varsa GTX1080 yanında INTEL i7 6700k alın kafanız rahat etsin.

AMD'yi şuna benzetiyorum; size 8 çekirdek 4.0 GHZ sunuyor ama Ucuz etin yahnisi bol olur...:D
Aradaki fark büyük olur diye düşünüyorum. INTEL fanı diyebilirsin bana ve öyleyim.

İşin matematiğini bilmem ama masaüstünde okey oynarsın sanırım.:D

Tabi işin şakası bu INTEL marka tercih edilmeli tahminen en az i5 6600k gerekir diye umuyorum. İmkanınız varsa GTX1080 yanında INTEL i7 6700k alın kafanız rahat etsin.

AMD'yi şuna benzetiyorum; size 8 çekirdek 4.0 GHZ sunuyor ama Ucuz etin yahnisi bol olur...:D
Aradaki fark büyük olur diye düşünüyorum. INTEL fanı diyebilirsin bana ve öyleyim.
6600k ile darboğaz söz konusu olamaz,teklif dahi edilemez :)
nVidia testlerini 6500 ile yapmış ve kart darboğaz olmamıştır.6500 ile rahat rahat kullanılır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı