FX X6 6300 sisteme 600W PSU yeterli mi?

Ritualist

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Ahşap üst yüzey işlemcisi
Toplam (KDV Dahil):​
2.158,34 TL
*1.618,7

Herkese günaydın uzunca bir süre bekledim dolar biraz düştü ve bende ekran kartını bir üst seviyeye yükselttim. Kasa ve güç kaynağı için bütçem 250 TL Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bütçe varsa bu kasayı alın zira güç kaynağı 80Plus;

VATAN COMPUTER - CORSAIR - CARBIDE SER

Yada güç kaynaksız uygun fiyatlı bir kasa yanına şu güç kaynağını alın;

VATAN COMPUTER - XIGMATEK - TAURO SER

Toplam (KDV Dahil):​
2.158,34 TL
*1.618,75 TL

Herkese günaydın uzunca bir süre bekledim dolar biraz düştü ve bende ekran kartını bir üst seviyeye yükselttim. Kasa ve güç kaynağı için bütçem 250 TL Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Seninkine benzer bir sistem topluyorum sadece işlemci fx 8350.Kasa olarak 300R almamı önerdiler.80+ plus olduğu için rahatlıkla çalıştırır.Fiyat olarak 336 tl.

Hepinizi teşekkürler. Öğleden sonra gidip alacağım. Sistemi kurarken küçük bir rehberde hazırlayacağım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Seninkine benzer bir sistem topluyorum sadece işlemci fx 8350.Kasa olarak 300R almamı önerdiler.80+ plus olduğu için rahatlıkla çalıştırır.Fiyat olarak 336 tl.
İşlemciyi eksen üzerinden 8320 alıp kasayı 400R+750W alabilirsiniz. Vatan 8350 ile eksen 8320 arasında yaklaşık 100 lira fark var.

--Aha! 500. mesajım, artık bende bir zectoyum. :D

Keşke bütçem yetse. Bende almak isterim ama yetmiyor :( Ben sadece oyun oynamak için bilgisayar topluyorum. Onun için en fazla ekran kartına yüklendim. :) Sanırım siz ileriye dönük veya başka işler yapmak için bilgisayar topluyorsunuz.

Keşke bütçem yetse. Bende almak isterim ama yetmiyor :( Ben sadece oyun oynamak için bilgisayar topluyorum. Onun için en fazla ekran kartına yüklendim. :) Sanırım siz ileriye dönük veya başka işler yapmak için bilgisayar topluyorsunuz.
Topladığın sistem gayet güzel, bütçen ne kadar tam olarak?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı