FX X6 6300 sisteme 600W PSU yeterli mi?

Bütçem 1650 TL kredi kartı ile 12 taksitle alacağım. Eksen bilgisayarda 3 taksit yapılıyor. Birde daha internet ten kredi kartımla alışveriş yapmadım. Kurumsal TEB bonus kartım var. Yani dükkana kuracağım bilgisayarı. :) En çok burada vakit geçiriyorum. Müşteri yokken oyun oynamak için.

İşlemciyi eksen üzerinden 8320 alıp kasayı 400R+750W alabilirsiniz. Vatan 8350 ile eksen 8320 arasında yaklaşık 100 lira fark var.

--Aha! 500. mesajım, artık bende bir zectoyum. :D

300r sistemimi çalıştıracaksa fazlasına pek gerek duymuyorum.Kasa için işlemciden kısmak istemem.Dediğim gibi çalıştırırsa sorun olmaz.400R+750w pek gerek yok gibi. :D

300r sistemimi çalıştıracaksa fazlasına pek gerek duymuyorum.Kasa için işlemciden kısmak istemem.Dediğim gibi çalıştırırsa sorun olmaz.400R+750w pek gerek yok gibi. :D
Saat hızları ve güç tüketim değerleri dışında 8320 ve 8350 tamamen aynı işlemcilerdir. Aradaki 100 lira fark ile kendiniz de aynı seviyelere overclock yapabilirsiniz, tabi sizin tercihiniz.

Ben bu kasayı alacağım ama :confused:

CORSAIR
CARBIDE SERİSİ™ 200R 550W MidT ATX SİYAH KASA
145,00 USD343,91 TL*257,93 TL

Sana yukarıda 2 seçenek sundum kasa ve güç kaynağı ile ilgili. Ona göre karar ver.

- - - Güncellendi - - -

Hazır Psu konusu açılmışken OCZ marka Psu'lar nasıldır? 80+ 750w bir güç kaynağını almayı planlıyorumda

Konu içinde konu açmayın. Gerekli alanda konuyu açın yardımcı olalım tabi bütçenizi ve sisteminizi de belirtin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı