FX6300, M5A97 LE R2.0 ve HD7850 Sistemde Kitlenme

Bilmiyorum garantiye versem kaç ayda gelir? Geri verip parasını alabilir miyim ? Önemli olan bu. Sen ekran kartını aldığında içinden Asus'un garanti belgesi çıktı mı?

Garantiye versen 20 gün iş günü içerisinde yapmaları lazım sanırım. Geri verme şansın yok baya bir zaman geçmiş üstünden. Çıkmadı sanırsam. Bir bakmam lazım tekrardan. Bence sorun ekran kartında değil. Bende de oluyordu. Win7 yüklemiştim. Chrome ' de sürekli takılmalar oluyordu 5-6 saniye sonra düzeliyordu. Hiç reset attığım olmadı ama. Daha sonra bios güncelledim ve windows bozulmuştu. Bahaneyle Win 8.1 yükledim ve bütün sorunlarım ortadan kalktı.
Bilmiyorum garantiye versem kaç ayda gelir? Geri verip parasını alabilir miyim ? Önemli olan bu. Sen ekran kartını aldığında içinden Asus'un garanti belgesi çıktı mı?

Bende de Windows 8.1 kurulu ve bendeki 5-6 saniyelik takılmalar değil. Bitmeyen takılma desek doğru olur. Çözümü ise reset atmak. Eğer ekran kartını ikinci el verdiyse bana inşallah geri verebilirim.

Ekran kartı gelmeden 2 hafta önce bu sorun yoktu. Hd 5450 takılıydı şimdimi çıktı bu sorun anlamadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı