Amd Fx 6300, HD7850 ve M5A97 LE R2.0 Bilgisayarım Yavaşladı

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 3B
O

OceanWave

Ziyaretçi
Arkadaşlar bilgisayara bir şey oldu. Açılışta hızı yavaşladı. Kendine gelmesi yavaşladı. Programa tıklayınca çok ağırlaşıyor. Ne yapmam gerekir. Sabah böyle değildi.

Gün içinde herhangi bir program kurdunuz mu ? Kurduysanız başlangıçta çalışmaya ayarlanmış olabilir. Bu açılış hızını etkiler.

Hayır hayır tarama şimdi yapıyorum. Normalde tabii ki yapmıyorum. Normalde kasmaya başladı. Sabah hile indirdim maalesef ki. Birde linke tıkladım yanlışlıkla ondan mı oldu acaba ya ? Hay anasını ya.

GetSystemİnfo Rapor Oluşturma Resimli Anlatım | Technopat Sosyal
Bu linkte anlatıldığı gibi bir rapor oluşturup linkini bize verin. Göze çarpan herhangi bir şey var mı bakalım.

Bilgisayara virüs girmiş olabilir tıkladığınız linkten. Kaspersky'den Araçlar'a tıklayıp Rescue Disk oluşturup ordan bir taratın isterseniz.

Son indirdiğin dosyayı virüstotal'den taratmanı öneririm. Virüsün adını öğrenirsen ona göre temizlik aracı yüklersin. Norman malware cleaner kullanmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı