Amd Fx 6300, HD7850 ve M5A97 LE R2.0 Bilgisayarım Yavaşladı

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 3B
Hile programları, çer çöp programlar, toolbarlar sistem performansını etkileyebilir. Mümkün olduğunca bunlara bulaşmamaya çalışın. Sorunun çözüldüğüne sevindim. Yardımcı olduysak ne mutlu bize.

Merhaba , kardeş bende senin sorunu yaşadım . Sana verebileceğim tavsiye ise , bilgisayarına norton anti virüs koruma pırogramı indir, ve tara sonra program çeşitli virüsler bulacaktır, ve onlara karantinaya alacak veya silecek yada düzeltecektir. Sende bu yöntemi deneye bilirsin. Yardımcı olduysam ne mutlu, bana sağlıcakla kalın .

Benimde yaklaşık 1 hafta önce böyle bir sorunum olmuştu. W32ramnit diye bir virüs bulaşmıştı. Güvenli moda girip sildim filan. Baya uğraştırdı beni. 5-6 virüs programıyla tarama yaptım, en sonunda da format attım. Anca böyle atlatabildim. Eğer bir daha bulaşırsa bana bu konuya bakarak söylenilenleri uygulayacağım. Geçmiş olsun.

Sistemin düzelmiş hayırlı olsun :) Bence trainer filan indirdiğinde direk virüs taraması yap. Virüs bulunursa sil onu başka indir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı