Çözüldü FX6300 ve RX580 PUBG kaldırır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Alkancainc

Hectopat
Son zamanlarda sistemim bana istediğim performansı sunmadığı için bir sistem toplama kararı aldım ve bulabildiğim, iyi yorumları olan ve arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine bütçeme uygun bir bilgisayar topladım. Bu sistem PUBG kaldırır mı ve kaldırırsa kaç FPS verir. Son olarak da bu sistemde CS:GO'da kaç FPS alırım diye merak ediyorum şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
Sistemim şu şekilde;

Anakart: ASUS M5A97 le r2.0.

İşlemci: AMD FX6300 six Core Processor.

Ekran kartı: RX580 8 GB.

RAM: 8 GB DDR3 1600MHz.

SSD: 240 GB.

PSU: Thermaltake TR2 s series 750W.

Sistemim: Windows 10 Pro 64 Bit.

Kasa: Gerek var mı bilmiyorum isterseniz yazayım.

Çözüm
CS'de 100-160 arasını görebilirsiniz diye düşünüyorum. GTX 1050 Ti ve FX 6300 ile 90-120 arası değişiyor. AF'ye geçince CS'den çok farkı PUBG'de hissedersiniz.

PUBG için net konuşamıyorum. Maalesef dengesizlik son safhada. PUBG için Youtube'ye göz atmakta fayda var.

FX 6300 ve GTX 1050 Ti kullanıyorum. En ufak savaş durumda FPS 35'e kadar düşebiliryor.
Bilgisayarı daha toplamadıysan işlemciyi hemen değiştir(RX570 FX6100 kullanıcısıyım). Ben RX570 ve FX6100 ile GTA 5'de Max 30 FPS alabiliyorum.

FX serisi 2012 yılında piyasaya sürülmüş olup, tekli çekirdek performansından yoksun ve çoklu çekirdeğe dayalı performans kriterlerine göre oluşturulmuştur.

Haliyle GTX 1050 Ti'yi bile zor bele beslediğini düşünürseniz RX 580 fazla gelecektir. Hele oyun PUBG ise darboğazın kralını yaşarsınız.

FX serisi 2012 yılında piyasaya sürülmüş olup, tekli çekirdek performansından yoksun ve çoklu çekirdeğe dayalı performans kriterlerine göre oluşturulmuştur.

Haliyle GTX 1050 Ti'yi bile zor bele beslediğini düşünürseniz RX 580 fazla gelecektir. Hele oyun PUBG ise darboğazın kralını yaşarsınız.

Bu "Darboğaz" konusundan pek anlamıyorum fakat ekran kartının yanma ihtimali var mı bu durumda?

Yeni konular

Geri
Yukarı