FX8350 sistem vs İ3 6100 sistem

Hocam o zaman PC'yi almaya giderken monitörü de hallederim. 1 ms monitörler çok pahalı muhtemelen 5 ms alacağım. Yardımlarınız içi teşekkürler hocam. İyi geceler

Hocam parçalar uyuyor kasaya değil mi yer konusunda sıkıntı çıkmaz

Hocam bahsettiğiniz ürünü nereden ve kaç tl'ye temin ettiniz? Şu an tam da monitör bakıyordum ama fiyatlar tuzlu biraz

Bu arada monitör baktım ama HDMI girişi yok
Dediğim monitörün 2 adet sürümü mevcut. HDMI olan sürümüne bakmalısınız.

Arkadaşlar oyun testlerine baktım ve size bir sorum olacak.
i3 6100 ile i5 6400 arasında 3-4 fps fark var gibi. i5 6400 yerine i3 6100 alsam sıkıntı olur mu? Hem aynı zamanda ekipman için de param kalır. Cevaplarsanız sevinirim.

i3 6100 ile i5 6400 arasında 3-4 fps fark var gibi. i5 6400 yerine i3 6100 alsam sıkıntı olur mu? Hem aynı zamanda ekipman için de param kalır. Cevaplarsanız sevinirim.
Darboğaz olmaz. Rahatlıkla alabilirsiniz.

Hocam çok iyi yetiştiniz. Anakart konusunda b150m bazooka'dan daha iyi derseniz arkadaşın bahsettiği anakarttan alırım.
Biraz daha sorum olacak.
Ekran kartı olarak arkadaşların önerdiklerini mi yoksa MSI GTX960 4GB'ı mı önerirsiniz?
İşlemci olarak i3 6100 çok hesaplı ve yeni nesil Skylake olduğu için iyi bir işlemci diyorlar. Sizce i5 6400'e 700 tl vermektense i3 6100 alsam işimi görür mü?

Hocam GTX960 4GB modelinden daha performanslı mıdır? Ve R9 380 alırsam hangi markanın hangi türünden alayım yani tam kodunu verebilirmisiniz?
ARMA 3'te sorun oluşturan ekran kartı değil işlemciydi. Ayrıca R9 380 alırsan istediği marka alabilirsin, Sapphire, Asus, MSI güvenilirler.

İleriye dönük olması için ve renderde ciddi fark oluşacağı için kesinlikle i5 6400.

Darboğaz olmaz. Rahatlıkla alabilirsiniz.
Hocam o zaman birşey daha sorayım. Ben Sinerji Bilgisayar'dan toplasam daha ucuz bir fiyat geliyor. Acaba güvenilir midir Sinerji Bilgisayar? Bu arada sanırım Sinerji Bilgisayar'ın Üsküdar'da mağazası var. Mağazası var ise oradan alsam fiyat farkı çok fazla olur mu acaba? Çünkü elimizde 3000 tl limitli kredi kartı yok. Mecburen mağazadan alacağım. İyi günler. Cevabınızı bekliyorum.

Monitör olarak 500 TL bütçeye kesinlikle bu iyidir. BenQ GL2460 24" 2ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör Fiyatı

Hocam o zaman birşey daha sorayım. Ben Sinerji Bilgisayar'dan toplasam daha ucuz bir fiyat geliyor. Acaba güvenilir midir Sinerji Bilgisayar? Bu arada sanırım Sinerji Bilgisayar'ın Üsküdar'da mağazası var. Mağazası var ise oradan alsam fiyat farkı çok fazla olur mu acaba? Çünkü elimizde 3000 tl limitli kredi kartı yok. Mecburen mağazadan alacağım. İyi günler. Cevabınızı bekliyorum.
Sinerji kesinlikle güvenlidir. Bu soru başka konularda da sorulmuştu, o konulara da bakabilirsin.

Monitör olarak 500 TL bütçeye kesinlikle bu iyidir. BenQ GL2460 24" 2ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör Fiyatı

Sinerji kesinlikle güvenlidir. Bu soru başka konularda da sorulmuştu, o konulara da bakabilirsin.
Hocam güvenli olduğunu öğrendim ama mağazası var mı ve fiyat farkı çok olur mu?
Bu arada önerdiğiniz monitör Hepsiburada'da olduğu için birazcık tırstım. Hepsiburada'dan alışveriş yapmadım ve satıcılara bağlı olduğu için bilemiyorum. O zaman i5 6400 alırım.

Ekipmandan bahsettin, iyi bir ikili olarak gerçek bir oyuncu faresi ve ışıklı klavyeli bir paket. Ayrıca içinden rastgele Steam kodu çıkıyor.
Logitech G105 Gaming Klavye + Logitech G300s Gamer Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Hocam güvenli olduğunu öğrendim ama mağazası var mı ve fiyat farkı çok olur mu?
Bu arada önerdiğiniz monitör Hepsiburada'da olduğu için birazcık tırstım. Hepsiburada'dan alışveriş yapmadım ve satıcılara bağlı olduğu için bilemiyorum. O zaman i5 6400 alırım.
Mağazasıyla site arasında 1 tane mağazası olduğu için fark olacağını sanmıyorum ama hiç gitmedim. Ayrıca Sinerji'den alacağınızı düşünmemiştim, şunu alabilirsiniz:Asus VP247T 23.6

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı