G-mail'e bağlı platform hesaplarına nereden bakılır?

Deva Bulmam

Decapat
Benim bir Gmail hesabım var, "hesabınızı yönetin" kısmından veriler ve gizliliğe geldim. Orada "üçüncü taraf uygulamaları ve hizmetleri" ve "Google hizmetlerinden kaydedilen içerik" kısmını kontrol ettim. Sadece 4 tane şey var, hepsini biliyorum. Ama daha şimdi öğrendim ki e-postama bağlı bir Facebook hesabı var. Sorun yok, birisi üstüme Facebook hesabı açmadı. Hesap çok eskiden veletlik zamanlarımda kullandığım bir hesap. Sorun şu ki ben bu e-postayı güncel olarak önemli şeyler için kullanıyorum. Eğer başka platformdaki hesaplar varsa bunun üzerine, neden burada gözükmüyor? Ben nereden bakacağım bu hesabın üzerine kayıtlı tüm şeyleri? Çünkü bu hesabın üzerine eskiden olan hiçbir şeyin kalmasını istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaydolduğunuz her sitenin falan çıkmasını bekliyorsanız, boşuna olur. Gidip tek tek el ile halletmeniz gerekiyor. Yalnızca Google ile giriş sağladığınız platformları görebilirsiniz, üçüncü taraf bilmem ne için.

Kaydolduğunuz her sitenin falan çıkmasını bekliyorsanız, boşuna olur. Gidip tek tek el ile halletmeniz gerekiyor. Yalnızca Google ile giriş sağladığınız platformları görebilirsiniz, üçüncü taraf bilmem ne için.
Hesabı eskiden nerelere kaydettim hiç bilmediğim için maalesef dediğinizi yapamam. Neyse artık, yapacak bir şey yok. Facebook'u öğrendiğim için bitirdim işini.

Geri
Yukarı