G PRO için Wraith skatez ve grip tape alınır mı?

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
Açıkçası Wraith sponsorlu inceleme videolarına pek samimi bulmadım ve güvenemedim o yüzden size sormak istiyorum. Kullanıp memnun kalan var mı? Tavsiye eder misiniz?

Arkadaşlar kargo elime bugün ulaştı hemen taktım ve kullanmaya başladım. İlerleyen zamanlarda detaylı inceleme hazırlayabilirim ama önce ilk izlenimlerim şunlar:
  • Grip Tape'in dokusu hoşuma gitti, parmakları hiçbir türlü üzerinden kaydırmıyor.
  • Skatezler yuvalarına tam oturdu ama ufak tefek kesim hataları var. Ayrıca Logitech'in stok skatezleri bir tık daha iyi gibime geldi. Sanırım skatezlerin alışma süreci var, kullandıkça hissiyatı iyileşiyor olabilir.
Detaylı ve daha sağlıklı inceleme için biraz kullanmam gerekiyor yakında bir inceleme daha hazırlarım.

Screenshot_1.png

Screenshot_3.png

Screenshot_2.png

Arkadaşlar kargo elime bugün ulaştı hemen taktım ve kullanmaya başladım. İlerleyen zamanlarda detaylı inceleme hazırlayabilirim ama önce ilk izlenimlerim şunlar:
  • Grip Tape'in dokusu hoşuma gitti, parmakları hiçbir türlü üzerinden kaydırmıyor.
  • Skatezler yuvalarına tam oturdu ama ufak tefek kesim hataları var. Ayrıca Logitech'in stok skatezleri bir tık daha iyi gibime geldi. Sanırım skatezlerin alışma süreci var, kullandıkça hissiyatı iyileşiyor olabilir.
Detaylı ve daha sağlıklı inceleme için biraz kullanmam gerekiyor yakında bir inceleme daha hazırlarım.

Konu dışı fakat kısa bir sorum olacak, tuşlar birbirine yakın olduğu için sağ tık basılı tutarken sol tıka basıldığında tuşlar üst üste biniyor diyenler var bu sorun sizde de var mı?

Hocam tavsiye eder misiniz?

Grip tape çok hoşuma gitti. Sadece kenarları çok toz tutuyor ve beyaz bir iz bırakıyor. Simsiyah bir farede beyaz izler güzel durmuyor onun dışında bir sorunu yok beğendim.
Skatezlere gelirsek çok yorum yapamayacağım eski ile arasında pek fark hissedemedim. Mevcut skatezleriniz eskidiyse değiştirin onun dışında tavsiye etmiyorum sıfır skatezleri değiştirmenizi.

Grip tape çok hoşuma gitti. Sadece kenarları çok toz tutuyor ve beyaz bir iz bırakıyor. Simsiyah bir farede beyaz izler güzel durmuyor onun dışında bir sorunu yok beğendim.
Skatezlere gelirsek çok yorum yapamayacağım eski ile arasında pek fark hissedemedim. Mevcut skatezleriniz eskidiyse değiştirin onun dışında tavsiye etmiyorum sıfır skatezleri değiştirmenizi.

Teşekkürler.

Ben de siyah olan grip tape i almayı düşünüyorum. Bahsettikleri gibi elinize çekiç gibi yapışıyor mu? Yani eliniz terlediğinde bile kaymayı hemen hemen önlüyor mu?Ve tırtıklı olduğu için elinizde rahatsız edecek şekilde kötü bir his oluşuyor mu? Artı olarak beyaz olan grip tape i test ettiniz mi? Ettiyseniz siyah renkli olan mı beyaz olan mı tercih edilmeli? Artılarıyla eksileriyle belirtirseniz mutlu olurum.

Ben de siyah olan grip tape i almayı düşünüyorum. Bahsettikleri gibi elinize çekiç gibi yapışıyor mu? Yani eliniz terlediğinde bile kaymayı hemen hemen önlüyor mu?Ve tırtıklı olduğu için elinizde rahatsız edecek şekilde kötü bir his oluşuyor mu?
Eli terleyen birisi değilim, eli çekiş gibi tutmuyor ama kaymayı azaltıyor. Tırtıklı dokusu yok uzun süre kullandığım için benimkinin tırtıkları erimiş olabilir emin olamıyorum.
Artı olarak beyaz olan grip tape i test ettiniz mi? Ettiyseniz siyah renkli olan mı beyaz olan mı tercih edilmeli? Artılarıyla eksileriyle belirtirseniz mutlu olurum.
Beyaz olanı denemedim sadece daha konforlu olduğunu hatırlıyorum. Sitesinde siyah ve beyazın farkı böyle yazıyor:

Siyah
Parlak ve mikro tırtıklı kauçuk dokuya sahip. İçerisindeki lifli yapıyı saran yüksek kalite kauçuk uzun oyun seansları boyunca dayanmak üzerine geliştirildi. Parmağınız mouse yüzeyine Thor'un çekici gibi kilitlenecek.

Kum Beyazı (Soft)
Mat ve daha yumuşak dokusu sayesinde parmaklarınıza daha fazla konfor sağlarken tutuş performansından ödün vermez. Özellikle terleme sorunu yaşayanlar için, işlemesi oldukça zor olan Wraith Esports'a özgü özel bir kauçuktan üretilir. Özenle seçilmiş tonu hem açık hem koyu renk mouselara elegant bir estetik katar.

Geri
Yukarı