G PRO için Wraith skatez ve grip tape alınır mı?

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
Açıkçası Wraith sponsorlu inceleme videolarına pek samimi bulmadım ve güvenemedim o yüzden size sormak istiyorum. Kullanıp memnun kalan var mı? Tavsiye eder misiniz?

Grip tape çok hoşuma gitti. Sadece kenarları çok toz tutuyor ve beyaz bir iz bırakıyor. Simsiyah bir farede beyaz izler güzel durmuyor onun dışında bir sorunu yok beğendim.
Skatezlere gelirsek çok yorum yapamayacağım eski ile arasında pek fark hissedemedim. Mevcut skatezleriniz eskidiyse değiştirin onun dışında tavsiye etmiyorum sıfır skatezleri değiştirmenizi.

Vallahi kaliteli mouse için gereksiz zaten kaliteli farelerin skatezleri güzel oluyor dandik mouse içinde gereksiz 50 TL'lik fareye 80 TL'lik skatez takılmaz ama mouse un kalitelidir skatezleri yıpranmıştır veya temizlemek için açıp geri takamamışsındır onun için alınır onun dışında alıp sıfır fareye takılmaz çok gereksiz.

Dediklerinize sonuna kadar katılıyorum bende zamanında skatez değiştirmeyi düşünmüştüm ciddi farkları yok diye vazgeçmiştim yurtdışındaki skatezler zaten bizde pahalılar o yüzden onlar seçenek bile değiller ne yazık ki.

Hazır konu karşıma çıkmışken son durumu paylaşayım. Skatezleri yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve eridiler. Farenin alt plastiği sürtmeye başladı.

Aklıma gelmişken 2 yıldır G502 Hero'nun skatezleri kullanıyorum alkolsuz ıslak mendil ile skatezleri silip (fazla bastırmadan) üstüne peçete ile kuruluyorum mouse pad içinde alkolsuz ıslak mendili gezdiriyorum o kadar şeye rağmen herhangi bir yıpranma vs yaşamadım Wraith skatez almayı düşünüyordum bende ama forumdaki yorumları falan görünce ve her 6-7 ayda değiştirmemiz gerektiğini görünce stok skatezler daha mantıklı buluyorum.

Geri
Yukarı