G PRO Superlight sol tık basılı kalıyor

Angellll

Decapat
Daha fazla  
Çok kısa bir mesafeden düşüp içerisindeki parça kırıldı, sizce garantide kullanıcı hatası sayılıp geri yollarlar mı?

Tıklayarak kırmadığın ne malum? En kötü tıklarken kırıldı diyebilirsin. Tekrardan satın almak istiyorsan onu bilemem. Durumu lehine çevirmeye çalışıyorum.

Yere düşürdüğünü söylediğin anda kullanıcı hatasından dolayı direkt garanti dışı kalacak. Fakat tıklarken kırıldı veya farkında değilmişsin gibi durumu aktarırsan yere düştüğünü tahmin edemezler veya öyle olduğunu iddia edemezler. Tıklarken kırılması garanti kapsamında olur çünkü. Malzeme kalitesinde sorun ararlar.

Yere düşürdüğünü söylediğin anda kullanıcı hatasından dolayı direkt garanti dışı kalacak. Fakat tıklarken kırıldı veya farkında değilmişsin gibi durumu aktarırsan yere düştüğünü tahmin edemezler veya öyle olduğunu iddia edemezler. Tıklarken kırılması garanti kapsamında olur çünkü. Malzeme kalitesinde sorun ararlar.
Böyle yalan söyleyince kendimi fırsatçı hissediyorum, para sorun değil göreceğim muameleyi daha çok merak ediyorum

O zaman gerçeği söyleyerek ne olacağını gözlemle bakalım. Müşteri memnuniyeti açısından tamirini gerçekleştirebilirler. Çok zor bir tamir olmaz. Switch'te sorun yoktur büyük ihtimal. Ama servis masrafı çıkarabilirler.

Düştüğünü içerisinde hareket eden parçadan anlayacaklar zaten yalan söylemenin lüzumu yok.
belki de o parça sadece düşmeyle deforme olmayacak bir parça olabilir. kullanım esnasında birden tuş basılı kalmaya başladı. sonrasında içinden bir takım parçaların kopmuş olduğunu hissettim demen daha doğru olur. en üst segment ürün aldığın için logitech gereken kolaylığı gösterecektir ama %100 sorumlu taraf sen olduğun yaklaşımları canını sıkabilir.

Geri
Yukarı